Jauna iepirkšanās pieredze – digitālie ekrāni apvienojumā ar bezkontakta karšu maksājumu funkciju

Viena no mūsdienu tehnoloģiju ievērojamākajām tendencēm ir IoT jeb Internet of Things. Šo terminu raksturo dažādu tehnoloģiju apvienošana ar interneta sniegtajām iespējām.

Šoreiz vēlamies pastāstīt par maksājumu sistēmu apvienošanu ar digitālajiem ekrāniem, kas vienlaikus kalpo kā efektīvs pārdošanas rīks, tā arī reklāmas instruments. 

Nu arī maksājumu veikšana vairs nav laikietilpīgs process, jo Hansab partneris Ingenico kopā ar Connected Screens apvienojis digitālos ekrānus ar karšu maksājumu funkciju, kas ideāli piemērots zīmoliem un tirgotājiem jaunu saskarsmes punktu veidošanai. Šis risinājums piedāvā vairākas izmantošanas iespējas, tajā skaitā arī labdarības nolūkiem. Connected Screens ir vienkāršs risinājums, kas prasa vien maksājumu vai lojalitātes kartes mijiedarbību ar digitālo ekrānu.

Bezkontakta Connected Screens risinājums ir ideāli piemērots zīmoliem un tirgotājiem, jaunu saskarsmes punktu veidošanai ar klientiem. Lūk kāpēc:

Impulss: Vēsturiski DOOH (digitālā out-of-home) reklāma uzmanību piesaista no 3-5 sekundēm, taču jāsaka, ka  ar šādu reklāmu vien, ievērojamus pārdošanas rezultātus reālajā laikā nav iespējams uzrādīt. Savukārt Connected Screens ir risinājums, kas var panākt pircēju mijiedarbību jau 3 – 5 sekunžu laikā.

Bezkontakta maksājumi: Connected Screens nodrošina bezkontakta maksājumu iespējas. Ar vienkāršu norēķinu kartes vai mobilā maka (viedierīces) pieskārienu pie ekrāna, pircējs veic apmaksu par izvēlēto produktu vai pakalpojumu. Darījums noris reālajā laikā, un tiklīdz pircējs saņēmis ziņu e-pasta vai īsziņas veidā, var doties pēc pirkuma. Ideja par maksājumu kartes ilgo apstrādes procesu un čeka gaidīšanu izgaist vienā acu mirklī.

Vienkārša iestatīšana un uzstādīšana: Viena no Conneced Screens priekšrocībām ir vienkārša risinājumu uzstādīšana un iestatīšana. Risinājums ir viegli pārvietojams un sāk savu darbu tiklīdz tiek pievienots elektrības padevei.

Drošība: Nav noslēpums, ka maksājumu drošība vienmēr ir bijusi maksāšanas procesa svarīgākā sastāvdaļa. Connected Screens bezkontakta maksājumu pieņemšanas sistēma ir tikpat droša, kā tradicionālie maksājumu termināli. 

Jautājumu gadījumā lūdzam kontaktēties ar pārdošanas projektu vadītāju Arti Bokānu.

Pārdošanas projektu vadītājs

Artis Bokāns

artis.bokans@hansab.lv

+371 26 113 198

 

Embedded thumbnail for Jauna iepirkšanās pieredze – digitālie ekrāni apvienojumā ar bezkontakta karšu maksājumu funkciju
Atpakaļ