Info kioski – mūsdienīgs veids kā pasniegt informāciju vienkārši un interaktīvi.

Mūsdienās, veiksmīga informācijas pasniegšana un komunikācija ar klientu ir izaicinājums tūrismam, lielveikaliem, restorāniem, viesnīcām un citām sabiedriskām vietām. Apmeklētāji ir zinātkāri un vēlas ne tikai ātri un kvalitatīvi iepazīties ar aktuālo informāciju, bet cer tikt pārsteigti ar interaktīvu, uzmanību piesaistošu risinājumu.

Interaktīva informācijas pasniegšana

Tūrisma centri izvēlas interaktīvus risinājumus, lai piesaistītu apmeklētājus. Informācijas kioskos apmeklētāji var atrast inovatīvu pilsētas vēstures un apskates vietu video un audio prezentācijas, apskatīt vietu fotogrāfijas, kā arī lejupielādēt, savās mobilajās ierīcēs, digitalizētu informāciju par apskates vietām. Apmeklētāju ērtībām pie katram apskates objekta aprakstam var pievienot QR kodu, pēc kura apmeklētājs savā viedtālrunī saņem maršrutu no savas esošās vietas uz izvēlēto objektu. Info kioskus iespējams pielāgot arī vājredzīgiem cilvēkiem, izvēloties pielāgotu navigācijas režīmu. Turklāt informācijas kioskus var saistīt ar trešo pušu pārvaldīto informāciju un automātiski nodrošināt transporta maršrutus, laika prognozes, aktuālās ziņas un citu informāciju.

Individuāli izstrādāti informācijas kioski

Info kioski ar skārienjutīgu ekrānu kļūs ne tikai par noderīgu risinājumu, bet arī par estētisku telpas detaļu, kuru iespējams izveidot pēc individuāla dizaina. Atkarībā no klienta vajadzībām, informācijas pasniegšanas stils  un interaktīvo materiālu veids, kā arī  termināļa vizuālais izskats tiek pielāgots klienta koorporatīvā stila prasībām.

Informācijas kiosku priekšrocības

Mūsdienu pasaulē ir lieliska iespēja ātri un efektīvi piegādāt saturu lietotājam, mainot informāciju attālināti reāllaikā, neizmantojot drukas pakalpojumus un cilvēkresursus. Tādā veidā informācijas kioski sniedz ieguldījumu vides saglabāšanā, jo papīra informācija bukletos, kartēs u.c. tiek sniegta digitālā formātā. To visu var panākt ar info kiosku palīdzību, kas var būt novietots gan iekštelpās, gan ārā.

 

Atpakaļ