Industriju dienas 2021

Latvijas militārā industrija ar katru gadu kļūst aizvien spēcīgāka, līdz ar to pieaug arī tās pienesums gan Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, gan Latvijas tautsaimniecībai kopumā,tā saka aizsardzības ministrs Artis Pabriks. Šogad pasākumā piedalijās gan uzņēmumi, kuri ar aizsardzības nozari sadarbojas jau daudzus gadus, gan tādi, kuri Aizsardzības ministrijas izsniegto militārā ražotāja sertifikātu saņēmuši pavisam nesen.

Šogad SIA Hansab piedalījās Industriju dienas pasākumā, kur piedāvāja tehnoloģiskus un inovatīvus drošības risinājumus aizsardzības nozarei.

Hansab, pasākuma laikā pārstāvēja tādus zīmolus kā Suprema Inc., Gunnebo, Safetyflex UK, 365id. Hansab no pārstāvēto zīmolu produktiem prezentēja Supremas ražotāja Covid-19 sertifikātu lasītāju, biometrijas piekļuves kontroles risinājumu, kā arī personas apliecinošo dokumentu skeneri 365id. Taču, bez šiem risinājumiem, Industriju dienu apmeklētāji tika aicināti iepazīties ar pārvietojamajiem ceļu bloķētājiem, bolardiem un seifā iebūvētu IT servera skapi ar EMP (Elektro magnētiskā pulsa) aizsardzību.

Īpaši, IT servera skapi, augstu novērtēja Ojārs Briedis, SIA "Hansab" drošības risinājumun grupas vadītājs, kurš uzskata, ka šis seifs ir īpaši paredzēts kritiskai infrastruktūrai, kas aizsargā gan pret elektromagnētisko uzbrukumu, gan citām ārējās vides iedarbībām – karstumu, aukstumu, uzlaušanu.

Vairāk par Industriju dienām lasi - https://www.sargs.lv/lv/uznemejdarbiba-un-inovacijas/2021-09-13/latvijas-militara-industrija-adazu-baze-demonstre-savus

 

Foto: Industrijas dienas Ādažu militārajā bāzē/Armīns Janiks/Aizsardzības ministrija

Atpakaļ