INCLUDE | viedie soli

Simtiem gadu tradicionālajiem soliem bija tikai viens mērķis - kalpot par sēdvietu. Tehnoloģijām un sabiedriskajām vietām kopīgi attīstoties, soliņu pienākums palika nemainīgs.

Taču uzņēmums Include misija bija radīt soliņu ar pievienoto vērtību, un, jau 2015. gadā, kad Include iepazīstināja ar Steora Standard - pasaulē pirmo masveidā ražoto viedo soliņu publiskām vietām.

Kopš tā laika Iclude ir izstrādājuši vairākus Steora modeļus ar papildus opcijām. Neticami, ko šobrīd spēj Steora viedais sols- sākot ar tālruņu, austiņu, viedpulksteņu, e-velosipēdu uzlādi, Wi-Fi nodrošināšanu, līdz pat telpu apsildīšanai aukstajās, ziemas dienās.

Tas ir pārsteidzoši, ko Steora sniedz pilsētām un pašvaldībām. Soliņš kalpo kā platforma, kas apkopo dažādu informāciju, sākot no vides datiem un beidzot ar datiem par konkrētas atrašanās vietas izmantošanu. Soliņam papildus kā papildus opcija darbojas viedā reklāmas sistēma un uzraudzība reāllaikā un tas viss ir integrēts vienkāršā atpūtas solā.

Par Include

Kopš 2015. gada Steora viedais sols ir sasniedzis 56 pasaules valstis, un mūsu misijai pievienojas vairāk nekā 300 pilsētas un pašvaldības, lai ikvienam dotu iespēju jaunā un vēl neredzētā veidā piedzīvot publiskās un sabiedriskās vietas.

Līdz 2020. gada beigām Steora soliņus izmantoja jau gandrīz 4 miljoni cilvēki, un tika saražots vairāk nekā 61 tūkstotis kWh tīras enerģijas, tādējādi samazinot CO2 emisijas par 34 tonnām.

2020. gada novembrī Include iepazīstināja ar jauniem Steora modeļiem - Classic, City un Cyclo. Jaunie Steora modeļi ir piecu gadu rezultāts, kurš radies apvienojot pieredzi un centību, lai radītu pasaules labākos parka soliņus 21. gadsimtam.

STEORA Classic

Steora Classic ir izstrādāts kā aizstājējs visiem parastajiem ielu soliem visā pasaulē.

Tas ir pirmais viedais sols, par ierastā ielu soliņa cenu. Būtībā Classic sola galvenās iezīmes ir saules paneļi, ātra bezvadu uzlāde, apkārtējās gaismas un vides sensori. Dizains ir pilnībā modulārs, ar iespējām mainīt roku balstus, kājas un citas sola daļas, padarot to pielāgojamu jebkurai pasaules vietai.

Ar īpašu papildu iespēju komplektu Classic modelis var kļūt par, piemēram, mini meteoroloģisko staciju vai pat sasildīšanās vietu aukstajās ziemas dienās.

 

Steora CITY

Steora City viedais sols ir pasaulē jaudīgākais sols, kāds jebkad radīts.

City piemīt tādas pašas tehnoloģijas un pamata iezīmes kā klasiskajam modelim, taču ar plašākām papildus iespējām.

Ja City ir aprīkots ar papildu LCD displeju un modernu MI kameru digitālās vides reklāmai, tā kļūst par perfektu iespēju bieži apmeklētām vietām, tādējādi radot ieņēmumus un ROI, kas jau ir pierādīts vairākās pasaules pilsētās.

Jaunais City modelis nodrošina arī ātru bezvadu uzlādi un uzticamu sensoru tīklu, kas apkopo informāciju solā. Tas viss ir iepakots pašpietiekamā un videi draudzīgā produktā ar atjaunošanas iespēju.

 

Steora CYCLO

Steora Cyclo viedais sols nosaka nākotnes standartus mikromobilitātes jomā.

Komplektā ietilpst divi velosipēdu statīvi, viedie lādētāji e-velosipēdiem un e-skrejriteņiem, kā arī gaisa kompresors un augstas kvalitātes instrumentu komplekts, kas atbilst visām iespējamām velosipēdu un citu vieglo transportlīdzekļu lietotāju vajadzībām. Cyclo modelim ir arī ātra bezvadu uzlāde, vides sensori, un tas ir pilnībā modulārs ar tādiem papildinājumiem kā, piemēram, puķu podu.

Pasaules ielas ir pilnas ar e-velosipēdiem, e-skrejriteņiem un citiem mikromobilitātes transportlīdzekļiem, taču tiem bieži vien trūkst atbalsts uzlādei infrastruktūrā vai, ja nepieciešams, ātram vienkāršam remontam.

Cyclo modeļa e-velosipēdu un motorolleru savienotāji ir paredzēti, lai aptvertu jebkuru uzlādes standartu - no ASV līdz Austrālijai.

 

Uzņēmuma Include misija ir dot ikvienam iespēju jaunā veidā izbaudīt sabiedriskās vietas, un neatkarīgi no tā, kur jūs dzīvojat, mēs vēlamies to padarīt par visu laiku labāko un izdevīgāko pieredzi. Include vēl nebijušā veidā veidojas sabiedriskās vietas tā, lai radītu mūsdienīgu, draudzīgu, pašpietiekamu uz uz attīstību vērstu vidi, iekļaujot jaunas un aizraujošas tehnoloģijas, kas sniedz patīkamu pieredzi visiem.

Kopš sākuma 2014. gadā Include ir izauguši par uzņēmumu, kas darbojas 56 tirgos visā pasaulē, piedāvājot virkni izcilu produktu sabiedriskām vietām un viedām pilsētām. Mūsu globālais mazumtirgotāju un servisa tehniķu tīkls aptver jūsu vajadzības no pirmās dienas visā produkta dzīves ciklā. Mūsu produktu kvalitāti pierāda ne tikai simtiem klientu visā pasaulē, bet arī dažādi sertifikāti, sākot no CE līdz ISO 9001 standartam.

 

Sazinies ar mums par viedo solu iespējām :

Māris Macuks
Pārdošanas projektu vadītājs

maris.macuks@hansab.lv

+371 27700887

 

Atpakaļ