Ilgtspējīga atkritumu apsaimniekošana

Vieda atkritumu apsaimniekošana

Terra atkritumu konteineros var uzglabāt līdz pat 5 reizēm vairāk atkritumu, salīdzinot ar parastajiem konteineriem, tādējādi samazinot nepieciešamību pēc biežas atkritumu izvešanas nepieciešamības. Izmantojot viedo galvenā moduļa kontrolieri un iebūvētos precīzus atkritumu apjoma sensorus, konteineri var neatkarīgi noteikt, kad tie ir jāiztukšo. Katrs Terra konteiners ir savienots ar "Solos" viedās pilsētas informācijas paneli, kas nodrošina viedo atkritumu apsaimniekošanu, izveidojot optimālus atkritumu savākšanas maršrutus

Terra publiskās atkritumu konteiners

Terra publiskie atkritumu konteineri ir paredzēti, lai nodrošinātu tīrību vietās ar lielu apmeklētāju plūsmu - parkos, pastaigu takās un ielās. Aprīkoti ar atkritumu blietēšanas sistēmu šie konteineri atkarībā no atkritumu veida uzglabā līdz 5 reizēm vairāk atkritumu, salīdzinot ar parastajiem atkritumu konteineriem. Izmantojot lietotni, atkritumu apsaimniekošanas pārvaldībai, atkritumu savācēji var viegli izsekot atkritumu līmenim katrā atkritumu konteinerā un iztukšot tās tikai tad, kad tās patiešām ir pilnas. Pateicoties visām šīm pārsteidzošajām funkcijām, Terra publiskās konteineri spēj samazināt izmaksas un nodrošināt efektīvāku vides apsaimniekošanu.

 

Par tīrāku vidi

Terra Public monolīta atkritumu konteinera rāmis patiesībā slēpj parastu plastmasas atkritumu konteineru, savukārt ārpusē atrodas polikarbonāta saules panelis, sensori un GPS ierīce. Atkritumu konteinerā ir iebūvēts atkritumu blietētājs, kas saspiež atkritumus iekšējā konteinerā, tādējādi uzkrātos apjomus ļaujot efektīvāk izmantot. 120 litru atkritumu konteinera ietilpība tiek palielināta pat piecas reizes, tādējādi samazinot iztukšošanas biežumu. Administrātriem, kuri uzrauga konteinera piepildījuma līmeni tas dod iespēju efektīvāk plānot atkritumu izvešanas maršrutu.

 

Teicams risinājums pilsētvidei

Terra atkritumu konteiners ir būvēts publiskai lietošanai pilsētas ielās, kā arī dabas parkos. Korpusā, kas ir izturīgs pret visiem atmosfēras apstākļiem, ir izturīgs polikarbonāta saules panelis, kas baro jeb uzlādē viedo litija jonu akumulatoru, kas nepieciešams, lai darbinātu atkritumu saspiedēju konteinera iekšpusē. Korpusā iestrādātie sensori un GPS ierīce ir savienota ar “Solos” informācijas paneli, kas nodrošina tiešsaistes informāciju par katru izvietoto Terra konteineri, tā lokāciju un statusu.

Drošs pret vandālismu

Izturīgais ārējais apvalks var izturēt spēcīgu ļaunprātīgu izmantošanu, un Terra korpusā esošais sensors jums paziņos, ja tas mainīs atrašanās vietu vai sāks izdalīt neparastu siltuma daudzumu. Ārējā apvalkā iestrādātā GPS ierīce, dod jums informāciju par atrašanās vietas maiņu vai kustību, neskatoties uz to, ka pārvietošanas varbūtība ir niecīga, jo Terra konteineri tiek uzstādīti uz betona pamatnes.

 

 

Pateicībā par rūpēm pret vidi

Izstrādāts tā, lai iedvesmotu sabiedrību uz tīrāku vidi un atbildīgu atkritumu apsaimniekošanu. Katrā Terra Public atkritumu konteinera rāmī ir iespējams  iebūvēt balss sistēmu, tā, lai pēc atkritumu izmešananas tā varētu pateikties lietotājam par atbildību pret vidi. Sensori seko līdzi atkritumu līmenim, lietošanas biežumam, atkritumu konteinera noslodzei konkrētā lokācijā, enerģijas ražošanai un vienmērīgai temperatūrai, mitrumam un spiedienam.

 

Viedā piekļuves kontrole

Ar viedo RFID bloķēšanas sistēmu Terra publiskās atkritumu konteineri ir aizsargātas pret nesankcionētu atvēršanu. Atkritumu savācējiem nav fiziski jāpārbauda katra konteinera atkritumu līmenis, jo, izmantojot “Solos” informācijas paneli atkritumu apsaimniekošanas lietotnē, viņi saņem reāllaika datus un informāciju par nepieciešamību tvertnes iztukšot.

 

Mēs ticam, ka vieda atkritumu pārvaldība ir efektīvs veids kā nodrošināt ne tikai efektīvu atkritumu pārvaldību, bet arī tīrību Jūsu vidē.

Par viedās atkritumu apsaimniekošanas iespējām Jums vairāk pastāstīs :                                            

Māris Macuks

Mazumtirdzniecības sektors

maris.macuks@hansab.lv

+371 27700887

 

 

 

Atpakaļ