Hansab pievienojas Altas IT partneru programmai.

Hansab pievienojas Altas IT Latvija jaunai Partneru programmai. Šīs programmas mērķis ir sekmēt uzņēmuma attīstību un kvalitatīvu, drošu un izdevīgu piedāvājumu nodrošināšanai klientiem. Hansab drošības risinājumu grupas vadītājs Ojārs Briedis novertē gadus krāto sadarbību ar Altas IT : "Hansab ir inovatīvu tehnoloģiju uzņēmums ar 30 gadu pieredzi. Mums ir izveidojusies ilgstoša un veiksmīga sadarbība ar Altas IT, pateicoties precizitātei, profesionālai pieejai un augstai atbildības sajūtai pret darbu."

Oskars Pirags,Altas IT Latvija Biznesa attīstības direktors: "Ar "Hansab" SIA sadarbojamies jau daudzus gadus un šo gadu laikā esam realizējuši vairākus projektus, kur Hansab sevi ir pierādījis kā zinošu un atbildīgu partneri. Sperot nākamo soli vēl ciešākā, mērķtiecīgākā sadarbībā esam pārliecināti, ka kopīgiem spēkiem spēsim palīdzēt vēl plašākam klientu lokam, integrēto drošības risinājumu ieviešanā no Altas IT pārstāvētajiem, pasaules vadošajiem drošības zīmoliem."
 

Sadarbība ir viena no svarīgākajām veiksmīgas uzņēmējdarbības sastāvdaļām. Hansab augstu vērtē kvalitatīvas un ilgstošas sadarbības, tas dod mums iespēju piedāvāt mūsu klientiem vairāk, labāk un ātrāk.

Vairāk informācijas par partneru programmu : https://www.altas.lv/partneru-sistema

Atpakaļ