Hansab piedalīsies LATVIJAS DROŠĪBAS KONFERENCĒ

28. aprīlī, Biznesa augstskolā “Turība” pirmā Latvijas Drošības konferencē, kuru organizē Drošības profesionāļu asociācija.

Drošības profesionāļu asociācija pirmo reizi Latvijā organizē profesionālās drošības notikumu “Latvijas drošības konference 2022”, kas vienkopus pulcēs vairākus simtus drošības nozares pārstāvju no četriem drošības virzieniem – fiziskās un tehniskās drošības, kiberdrošības, darba aizsardzības un ugunsdrošības.

Konferencē uzstāsies tādi runātāji kā Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks Mārtiņš Baltmanis, CERT.LV vadītāja Baiba Kaškina un Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūras nacionālā kontaktpunkta vadītāja Linda Matisāne. Papildus tam uzstāsies arī vairāku Latvijas lielo uzņēmumu drošības vadītāji un profesionāļi, kā arī drošības nozares uzņēmumu pārstāvji.

Līdztekus konferencei norisināsies arī profesionālā izstāde, kurā apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajiem produktiem Baltijas drošības tirgū. Hansab izstādes stendā varēs iepazīties ar dažādu ražotāju paraugdemonstrācijām kā , piemēram, Suprema Inc. sejas atpazīšanas un pirkstu nospiedumu nolasīšanas risinājumus un automatizācijas risinājumiem no Entringo.

Konference norisināsies 28. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Biznesa augstskolā “Turība”. 

Ieeja konferencē ir bez maksas. Reģistrācija -  www.dpalv.lv/konference

 

Atpakaļ