Hansab nodrošinās pašapkalpošanās veikalu ierīkošanu

Patērētāju mainīgā iepirkšanās uzvedība lielā mērā ietekmē mazumtirdzniecības nozari. Iepērkoties klātienē, tie sagaida tādas pašas ērtības, kā iepērkoties tiešsaistē. Cilvēki vēlas neierobežotu darba laiku 24/7, kā arī ērtu lokāciju – vēlams tuvu mājām. Apvienojot patērētāju prasības ar ilgtspējas tendencēm, rodas pieprasījums pēc jauniem iepirkšanās konceptiem.

Sadarbība ar ražotāju

Lai palīdzētu mazumtirgotājiem atrisināt šo problēmu un nodrošinātu progresīvos risinājumus, mēs esam uzsākuši sadarbību ar Nordic ID. Tas ir iekārtu ražotājs Somijā, kas specializējas automatizētos un RFID tehnoloģijā balstītos pašapkalpošanos risinājumos. Piemēram, pašapkalpošanās veikalos.

Mūsu komanda ir ieguvusi pieredzi un zināšanas mācībās pie Nordic ID speciālistiem Somijā, lai spētu īstenot un tehniski apkalpot šādus projektus arī tepat Latvijā.

Pašapkalpošanās koncepts

Nordic ID ir izstrādājis uz pašapkalpošanās risinājumus, kuri darbojas autonomi, bez cilvēku klātesamības. Tie sniedz daudz priekšrocību mazumtirgotājiem:

•    Uzlabota klientu pieredze un inovatīva biznesa pozicionējums
•    Precīza preču plūsmas pārskatāmība (iespēja izvairīties no “out of stock” situācijām)
•    Pašapkalpošanās risinājumi pielāgojami biznesa vajadzībām (veikaliem, viesnīcām, noliktavām)

Viens no zināmākajiem ražotāja projektiem Latvijā ir risinājumi Neste/Easy Deli.

S/MART – pašapkalpošanās veikals

Veikals pilnvērtīgi strādā bez darbinieku klātesamības – autonomi. Šī risinājuma iestatīšana ir vienkārša, un ar viedās tehnoloģijas palīdzību, mazumtirgotājam ir iespēja attālināti pārdot/ iznomāt preces pilnīgi drošā un izdevīgā veidā.

Iespējams atsevišķi, citām vajadzībām pielāgot pašapkalpošanās kasi un/vai infokiosku.
 

Sazinieties ar mani par risinājumu:

Laura Zarāne

laura.zarane@hansab.lv | +371 20208707

Mazumtirdzniecības risinājumu grupas vadītāja

 

 

Atpakaļ