Hansab mazumtirgotāju brokastis

08.09.2022 Hansab aicināja brokastīs mazumtirgotājus, lai dalītos par inovācijām un tirgus tendencēm mazumtirdzniecības sektorā.

Šajās brokastīs tika pieaicināti pārstāvji no Maxima un Neste/Easy deli, kuri dalījās savā pieredzē, iedvesmoja un iedrošināja spert pirmos soļus pretim inovācijām.

Pieredzē par ikdienas izaicinājumiem ar elektroniskajām cenu zīmēm dalījās Anna Noženkova, IT biznesa programmatūras atbalsta daļas vadītāja.

Savukārt, par pašapkalpošanās veikalu Neste, Easy Deli veikalu izveidi, izaicinājumiem un tehniskajiem risinājumiem dalījās Ēriks Očakovskis, DUS tīkla Informācijas sistēmu inženieris.

Brokastu noslēgumā pievienojās PTAC patērētāju uzraudzības departamenta direkotre Ieva Baldiņa, kura informēja par jaunākajām prasībām atlaižu norādīšanā, savukārt PTAC juriste Elīna Vizule atbildēja  uz jautājumiem par tēmu.

Mēs pateicamies ikvienam par ierašanos. Mūsu mērķis ir ne tikai dalīties mūsu zināšanās par tirgus aktuālitātēm un inovācijām, bet piesaistīt citus tirgus spēlētājus, kuri dalās pieredzē, savās sajūtās un praktiski pastāsta kā inovācijas viņiem spēj palīdzēt un atvieglot darbu.

 

Pateicībā par dalību,

 

 

Laura Zarāne
Mazumtirdzniecības risinājumu grupas vadītāja

laura.zarane@hansab.lv

+371 20208707

Māris Macuks
Pārdošanas projektu vadītājs

maris.macuks@hansab.lv

+371 27700887

  

 

 

 

Atpakaļ