Hansab jaunākie risinājumi izstādē Tech Industry 2023

Hansab Tech Industry 2023: Inovācijas biznesā un tehnoloģiskie risinājumi uzņēmumiem.

Lieliska ziņa no Hansab - mēs piedalāmies šī gada spilgtākajā tehnoloģiju notikumā - Tech Industry 2023 izstādē. 
Tiekamies no 30. novembra līdz 2. decembrim Ķīpsalā, 1. hallē. Tas ir ne tikai lielisks veids, kā uzzināt par mūsu jaunākajiem risinājumiem biznesa automatizācijā un inovācijās, bet arī lieliska iespēja tieši sazināties ar mūsu komandu.

Tech Industry 2023 piedalīsies vairāk nekā 270 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Polijas, Čehijas Austrijas, Itālijas, Francijas, Somijas, Zviedrijas Dānijas, Norvēģijas, Slovēnijas, Spānijas, Šveices, ASV, Ukrainas, Ungārijas, Ķīnas un citām valstīm. Izstādē būs arī Latvijas, Čehijas, Somijas un Ukrainas nacionālie kopstendi, kuros varēs iepazīties ar šo valstu ražotāju piedāvājumu. Savukārt Latvijas pašu jaunāko veikumu nozarē prezentēs pašmāju ražotāji Inovāciju ekspozīcijā.

Uzņēmēji, kuri vēlas inovācijas.

Mūsu piedāvātie risinājumi ir īpaši piemēroti ražošanas un loģistikas uzņēmumiem, kā arī tiem uzņēmējiem, kuri meklē jaunus veidus, kā ieviest tehnoloģiskās inovācijas savā biznesā.

Hansab risinājumi , kurus demonstrēsim Tech Industry 2023

•    Entringo Parking & Entringo Traffic: Efektīvi un inovatīvi autostāvvietu un loģistikas vadības risinājumi.
•    Rindu vadības sistēmas: Efektīvas rindu pārvaldības sistēmas, kas uzlabo klientu apkalpošanas efektivitāti.
•    Suprema drošības un biometrijas risinājumi: Augstas drošības risinājumi, kas apvieno jaunākās tehnoloģijas un biometriju.
•    Robots Temi: Revolucionārs robots, kas piedāvā unikālu interaktīvu pieredzi.
•    Pakomāts Click&Collect: Inovatīvs risinājums pakomātu jomā kā uzticams klientu serviss 24/7.

Nepalaidiet garām iespēju mūs satikt!

Saņemiet bezmaksas ielūgumus uz Tech Industry 2023, piesakoties Hansab jaunumiem.

Ja piesekosiet mums LinkedIn, tad būsim patiesi priecīgi! Mēs esam gatavi jums palīdzēt sasniegt jaunus tehnoloģiskos augstumus! 

* Ielūgumu skaits ierobežots

Hansab stendu atradīsiet : 1. halle K-17 vieta.

Apmeklējiet Hansab stendu Tech Industry 2023 un uzziniet, kā mūsu tehnoloģiskie risinājumi var dot jaunu elpu jūsu biznesa attīstībai. Tiekamies izstādē!

Hansab Entringo Traffic  Suprema drošības risinājums Hansab robots Temi Pakomāts Klientu servisam Robots Temi Hansab Entringo parking Swedbank
Atpakaļ