Hansab  jauna zīmola platforma

Hansab  jauna zīmola platforma un  uzņēmums Hansab IT Solutions.
Šā gada 14.februārī Hansab ievieš jaunu zīmola platformu un iepazīstina ar uzņēmumu Hansab IT Solutions. Tas nodarbosies ar programmatūras risinājumu izstrādi, tādējādi padarot grupas uzņēmumu darbu vēl efektīvāku. Hansab grupas uzņēmumi turpmāk fokusēsies uz pilna cikla risinājumu nodrošināšanu, kas sniegs iespēju saņemt katrai vajadzībai atbilstošāko tehnoloģiju un programmatūras risinājumu, kā arī to integrācijas pakalpojumus. 


“Mūsu jaunā zīmola platforma iemieso Hansab nerimstošos centienus būt par labāko sadarbības partneri inovatīvo tehnoloģiju risinājumos. Redzu, ka tehnoloģiju risinājumu attīstības ziņā Baltijas valstis pamatoti var dēvēt par pionieri. Mūsu klienti, vadošie reģiona uzņēmumi, nebaidās veikt investīcijas tehnoloģijās, un tas ne tikai padara biznesa procesus efektīvākus, bet arī uzlabo dažādu produktu un pakalpojumu gala lietotāju ikdienas pieredzi.

Lepojamies, ka Hansab ieviestie risinājumi savā nišā nereti ir pirmie Eiropā. Neatkarīgi no nozares – vai tā būtu mazumtirdzniecība, banku sektors, transporta pakalpojumi vai valsts pārvalde – kopā ar klientiem esam inovatīvu tehnoloģiju ledlauži,” uzsver uzņēmuma Hansab vadītājs Latvijā Deniss Rubens. 
 

Kā Hansab populārākais pilna cikla tehnoloģiju risinājums minams satiksmes vadības automatizācijas pakalpojums Smart Port, kas palīdz organizēt pirms muitošanas, reģistrācijas un joslu pārvaldību ostām ar vairākiem prāmju operatoriem. Smart Port sevi pierādījis arī vienā no lielākajām pasažieru ostām Baltijas reģionā – Old City Harbor Tallinā, Igaunijā. Ir vērts pieminēt Hansab piedāvāto  pirmo cilvēkveidīgo robotu Pepper, kas spēj atpazīt dažādas cilvēka emocijas un lieliski izmantojams mijiedarbībā ar uzņēmumu apmeklētājiem vai klientiem. Pepper iespējams lietot gan kā pastāvīgu risinājumu, gan integrēt jau esošā sistēmā. Hansab ir arī piegādājis vairāk nekā 10 000 maksājumu termināļus visā Baltijā.

Jaunizveidotais uzņēmums Hansab IT Solutions dibināts ar mērķi nodrošināt arvien augošo pieprasījumu pēc programmatūras pakalpojumiem Hansab grupas uzņēmumu vidū. Uzņēmums šobrīd nodarbina 9 cilvēkus, taču Hansab IT Solutions mērķis jau pārskatāmā laikā ir darbinieku skaitu palielināt līdz 20 cilvēkiem.
 

Atpakaļ