Hansab aizvadījis perimetra drošības semināru

Šī gada 19. aprīlī Hansab aizvadījis semināru, kurā seši jomas eksperti prezentēja jaunākos un inovatīvākos perimetra drošības risinājumus. 

Aktualizējot terorisma draudus Eiropā, Hansab partneris ATG Access prezentēja dažādus ceļu aizsargstabu risinājumus. Ceļa aizsargstabi ir visefektīvākais līdzeklis letālu seku novēršanai, ko var izraisīt uzbrukumi pūlim ar automašīnu. Tie ir ceļa segumā iebūvējami stabi, kas var būt kā statiski, tā hidrauliski. Hidrauliskie ceļa aizsargstabi paredzēti tā ērtai pacelšanai un nolaišanai nepieciešamības gadījumos, piemēram, operatīvajiem transportlīdzekļiem. 

Apzinoties strauji augošo interesi par dronu izmantošanu perimetra drošības nolūkiem, tika pieaicināts eksperts no SPH Engineering, kurš sniedza ieskatu dronu izmantošanā videonovērošanā. Prezentācijas laikā pārstāvis tiešsaistē no Spilvas lidostas demonstrēja Universal Ground Control programmatūru, kas semināra dalībniekiem ļāva izprast, kā iespējams pielietot dronus perimetra videonovērošanā. 

Savukārt Hansab pārdošanas projektu vadītājs Ojārs Briedis iepazīstināja ar jaunākajiem risinājumiem biometriskās piekļuves jomā, prezentējot revolucionāro āra pirkstu nospiedumu lasītāju BioLite N2 un jaunākās paaudzes sejas atpazīšanas iekārtu Facestation 2 no Suprema. 

Lielu interesi viesu vidū raisīja tehniskās miglas aizsardzības risinājums, kas paredzēts tūlītējai zagļu aizdzīšanai no apsargājamās teritorijas, risinājums paredzēts kā privātai, tā arī industriālai lietošanai. 

Lai raisītu izpratni par to kā darbojas miglas aizsardzība, aicinājām dalībniekus piedalīties miglas aizsardzības konkursā. 

Visas semināra prezentācijas pieejamas klikšķinot uz saitēm zemāk:

Embedded thumbnail for Hansab aizvadījis perimetra drošības semināru
Atpakaļ