Glory CASHINFINITY

Piespiedu veikalu slēgšana, paaugstinātas higiēnas izpratne un nepieciešamība sociāli attālināties – šīs ir tikai dažas izmaiņas, kas ietekmējušas nevienu vien mazumtirgotāju visā pasaulē. Un tomēr svarīgi minēt, ka ieradums, kas nav mainījies, ir pircēju vēlme norēķināties ar skaidru naudu.  

Tradicionāli skaidras naudas norēķini tirdzniecības vietās saistīti ar tiešu un fizisku pircēja un kasiera kontaktu, kas šodienas apstākļos izraisa apmulsumu kā pircējam, tā arī pārdevējam. 

Taču labā ziņa ir tā, ka pastāv arī alternatīva tradicionālajiem skaidras naudas norēķiniem.

Glory CASHINFINITY skaidras naudas apstrādes risinājums novērš nepieciešamību pēc personāla pieskaršanās skaidrai naudai un maksājuma vietā palīdz ieturēt savstarpējo sociālo distanci. 
Risinājums paredzēts skaidras naudas maksājumu veikšanai un automatizētai naudas atlikuma izdošanai. Klients norēķinās, ievietojot banknotes un/vai monētas tam paredzētajā tvertnē, tas automātiski aprēķina un izdod nepieciešamo atlikumu, tādā veidā ļaujot izvairīties no personāla saskarsmes ar naudu. 

Neatkarīgi no veikala skaidras naudas apjoma, šis risinājums palīdzēs:

  • samazināt vīrusa infekciju izplatības risku 
  • novērst kļūdas, kas var rasties kasierim manuāli skaitot naudu
  • uzlabot klientu apkalpošanas līmeni

Cashinfinity modeļi

CI-5 izcili piemērots mazākām tirdzniecības vietām, nodrošina visas naudas automatizācijas priekšrocības tirdzniecības vietām ar mazāku skaidras naudas apjomu
CI-10 kompakts naudas apstrādes risinājums, kas veidots ērtai integrēšanai esošajās kases sistēmās un pašapkalpošanās kasēs 
CI-50 ar lielu banknošu glabāšanas ietilpību. CI-50 nodrošina augstu drošības līmeni tirdzniecības vietām ar lielu skaidras naudas apjomu, kā arī ir pielāgojams dažādiem veikalu formātiem un izmēriem.

Par risinājumu vairāk pastāstīs Laura

laura.luca@hansab.lv

+371 20208707
 

Atpakaļ