EuroCis2022 iespaidi

No 31.maija līdz 2.jūnijam Diseldorfā norisinājās vadošā mazumtirdzniecības izstāde. Izstādes laikā bija iespējams iepazīties ar jaunākajām tehnoloģijām, inovatīviem risinājumiem un tendencēm mazumtirdzniecības jomā.
Hansab Latvija Mazumtirdzniecības risinājumu grupas vadītāja Laura Luca izstādi vērtē ļoti pozitīvi: "Izstāde ir aizvadīta, piedzīvotais, redzētais, iepazītais ne mirkli neliek šaubīties par nākotnes perspektīvām, kas redzamas mazumtirdzniecības jomā. Īpaši pie nākotnes tendencēm jāatzīmē ir iepirkšanās pieredzes modernizācija, kur viens no galvenajiem virzieniem, ērti un autonomi pašakalpošanās veikali un kioski.
Satikti ne tikai esošie partneri, ar kuriem ieskicētas idejas un nākotnes vīzijas mazumtirdzniecības attīstībai, bet arī paplašināts jaunu partneru loks, kuri paplašinās Hansab mazumtirdzniecības risinājumu portfeli. Kopumā izstāde ir aizritējusi veiksmīgi, ir patiess prieks, pēc divu gadu pārtraukuma, atgriezties Diseldorfā un satikt partnerus un redzēt risinājumus klātienē."

Kopumā Hansab komanda satika savus ilggadējos sadarbības partnerus kā Ses-Imagotag. Ses-Imagotag ir pasaules līderis elektronisko cenu zīmju un Iot (no angļ.val.lietiskais internets) risinājumu jomā mazumtirdzniecībā, piedāvājot fizisko veikalu digitalizāciju.

Modern Expo, kas ir mūsu sadarbības partneris Ukrainā. Būtiski atzīmēt to, ka Modern Expo ražotne ir viena no modernākajām un spēcīgākajām ražotnēm visā pasaulē, piedāvājot modernus, inovatīvus mazumtirdzniecības risinājumus. Kā piemēram, pašapkalpošanas kioskus, mājas pakomātus, paku skapjus utt.

Mūsu sadarbības partneris Glory, kas piedāvā augstas kvalitātes risinājumus skaidras naudas apstrādei, piemēram, bankām, mazumtirdzniecības veikaliem, skaidras naudas pārvadātājiem (UIN) un sabiedriskā transporta uzņēmumiem.

 

Ar nepacietību gaidām iespēju satikt klietnus un klātienē izrunāt un iepazīstināt ar jauniem risinājumiem mazumtirdzniecības jomā.

 

Laura Luca
Mazumtirdzniecības risinājumu grupas vadītāja

laura.luca@hansab.lv

+371 20208707

Atpakaļ