Entringo Traffic - vieda satiksmes vadība teritorijā

Kontrolēta iebraukšana teritorijā un satiksmes vadība, kura paredz minimālu gaidīšanas laiku un automātisku dokumentu apstrāde ir mūsdienīgs veids, kā vadīt un organizēt lielas plūsmas satiksmi ikdienā. 

Hansab ir izstrādājis risinājumu – Entringo Traffic. Šis risinājums ir paredzēts, lai palīdzētu jums ātri un efektīvi kontrolēt transportlīdzekļu iebraukšanu un izbraukšanu. Tāpat risinājums ietver automātisku komercdokumentu pārbaudi, transportlīdzekļu svēršanu, iekraušanu un mērīšanu.

„Entringo Traffic“ risinājums ir piemērots : 

 Ražotnēs

 Kokapstrādes uzņēmumos

 Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumos

 Metāllūžņu savākšanas punkti

Ostās

Entringo Traffic ir procesu automatizācijas un digitalizācijas sistēma transportlīdzekļu satiksmes un ar to saistīto procesu pārvaldībai visa veida slēgtās vai daļēji slēgtās teritorijās. Mēs palīdzam padarīt “last mile” pēc iespējas vieglāku un efektīvāku, nodrošinot pilnībā automatizētu procesu ar šādām priekšrocībām:

  • Paātriniet ierašanās procesu;
  • Maksimāli palieliniet/paātriniet iekraušanas/izkraušanas procesu;
  • Satiksmes pārvaldībai nepieciešamā fiziskā personāla samazināšana;
  • Bezkontakta piegāde/saņemšana ar automatizētu reģistrēšanos, rindu sistēmu un attālo zvanu;
  • Sūtījuma dokumentu digitalizācija;
  • Datu vākšana, izmantojot sensorus/svarus utt.

Entringo Traffic darbība sākas ar transportlīdzekļa un preču iepriekšēju reģistrāciju pašapkalpošanās vidē. Transportlīdzeklim ierodoties teritorijā, tiek veikta automātiska numura atpazīšana, autorizācijas pārbaude, novirzīšanu uz uzgaidāmo zonu vai uz mērīšanas un svēršanas zonu.

Ērti ir tas, ka Entringo Traffic atvieglo ārvalstu autovadītāju instruktāžu - sistēma identificē izcelsmes valsti pēc transportlīdzekļa numura un sniedz norādījumus šajā valodā kontrolpunkta LED displejā.

Principā Entringo Traffic var izmantot visur, kur nepieciešams kontrolēt un automatizēt satiksmi teritorijā. Pateicoties uzlabotajai sistēmai, risinājuma galīgā funkcionalitāte ir atstāta katra klienta ziņā. Tas nozīmē, ka risinājums ir modulārs un to var veidot tā, lai tas atbilstu katra klienta vajadzībām un biznesa prasībām.

 

Mēs atradīsim Jums piemērotāko risinājumu un komplektāciju Jūsu uzņēmuma teritorijas satiksmes vadībai : 

 

Aleksandrs Gargažins
Pārdošanas projektu vadītājs

aleksandrs.gargazins@hansab.lv

+371 27157101

 

Atpakaļ