ENTRINGO - nevainojams autostāvvietas risinājums

Hansab ir izstrādājis autostāvvietu risinājumus – Entringo. Risinājums ir izstrādāts, ņemot vērā klientu vajadzību pēc elastīgas, pilnībā automatizētas platformas autostāvvietā, piekļuves kontrolei un orientācijai, lai nodrošinātu efektivitāti, ātrumu un drošību.

Entringo ir bezbiļešu autostāvvietas sistēma, kuras pamatā ir 100% transportlīdzekļa numurzīmes atpazīšana.

Entringo darbojas visur

Risinājums ir elastīgs, apvienojot dažādus autostāvvietu konceptus, cenas un apmaksas iespējas. Entringo piedāvā risinājumu izaicinājumiem, kas rodas dažādās uzņēmējdarbības jomās:

 

Iepirkšanās centros

 

Biroja ēkās Viesnīcās & Spa kompleksos

 

Viesnīcām

 

Lidostām Autostāvvietās

Autostāvvietu koncepti

Izmantojot automātisko numura zīmju reģistrāciju, maksa par autostāvvietu tiek aprēķināta automātiski, pamatojoties uz laiku, kas pavadīts stāvvietā. Autovadītājs apmaksu var veikt automātiskajās maksājumu stacijās vai saņemt rēķinu katra mēneša beigās.

 Īstermiņa autostāvvieta

Autovadītājs apmaksā vispārējo īstermiņa tarifu, izmantojot automatizētu maksājumu staciju vai trešo pušu maksājumu pakalpojumus, kas ir integrēti, izmantojot mūsu maksājumu API (viesnīcu sistēmas, kasieru sistēmas, mobilās lietotnes utt.)

 Ilgtermiņa autostāvvieta

Ja nepieciešama ilgstoša piekļuve stāvvietai (piemēram, uz 7, 14 vai 30 dienām), ir iespējams noslēgt vienotas maksas līgumu, kas ļauj vadītājam iebraukt stāvvietā un atstāt to, neapstājoties maksājumu stacijā. Autostāvvietas var rezervēt klientiem, kuri noslēdz šādu līgumu.

 Līguma autostāvvieta

Tā vietā, lai samaksātu pēc katra apmeklējuma, līguma klientiem ir iespēja saņemt rēķinu, pamatojoties uz faktisko stāvēšanas stundu skaitu. Pēc tam autostāvvietas operators eksportē kopsavilkumu un izsniedz rēķinu klientam. Šī opcija ļauj noslēgt vairākus līgumus un noteikt vienlaicīgas autostāvvietas, kurās vienlaikus atļauts novietot automašīnas, ierobežojot iepriekš noteiktu skaitu. (piemēram, līgumā ir norādītas 100 automašīnas, bet vienlaikus atļauts novietot 10 automašīnas).

 

Piekļuves kontrole

Sistēma var darboties tikai ar piekļuves kontroli, kas ļauj viegli pārvaldīt sarakstā iekļautos transportlīdzekļus, kuriem atļauts / aizliegts iebraukt stāvvietā :

 Numurzīmju piekļuve

Transportlīdzekļa numurzīme ir galvenā identifikācija.

 Piekļuves atļaujas

Transportlīdzekļu piekļuves atļaujas var izsniegt piekļuvei atsevišķām uz noteiktu laiku

 Melnais saraksts

Transportlīdzekļus var pievienot melnajiem sarakstiem ar individuāliem ziņojumiem ieejas informācijas ekrānos

 Papildus prasības

Iespējams izstrādāt papildus prasības, kā transportlīdzekļa zīmolam un krāsai, kas darbojas kā papildu identifikators piekļuves kontrolei.

 

 

Atpakaļ