Elektroniskie drošības risinājumi

Patiesi efektīvi un integrēti drošības risinājumi nodrošinās Jūsu uzņēmuma labāku aizsardzību pret dažādiem draudiem. Turklāt Jums būs iespēja piedāvāt ātrākus un drošākus pakalpojumus, radot augstāku produktivitāti.

Piekļuves un darba laika uzskaites sistēmas

Piekļuves kontroles un darba laika uzskaites sistēmas paredzētas darbinieku identificēšanai un kontrolei. Hansab piedāvā partnera Suprema, kas ir pasaules līderis biometrisko pikļuves risinājumu izstrādātājs, piekļuves kontroles produktus ar dažādām autentifikācijas metodēm; sejas atpazīšanas metode, pirkstu nospiedumu lasītāji un bezkontakta karšu lasītāji. Suprema izstrādātie piekļuves kontroles un darba laika uzskaites sistēmas algoritmi nodrošina augstākā līmeņa piekļuves kontroles drošību.

Produkta kategorija

Ugunsgrēka trauksmes sistēmas

Automātiskās ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas galvenokārt nepieciešamas augsta riska objektos, kur cilvēku dzīvība un veselība var būt apdraudēta ugunsgrēka gadījumā un, kur ekonomiskie zaudējumi var būt milzīgi. Evakuācijas sistēmas arī ir paredzētas, lai sazinātos un nosūtītu signālus cilvēkiem avārijas gadījumā. Ir iespējams pārraidīt gan iepriekš sastādītus ziņojumus, gan aktuālus tekstus.

Produkta kategorija

Apskaņošanas sistēmas

Mēs saprotam drošības svarīgumu Jūsu objektā. Hansab piedāvā daudzveidīgus produktus, kas efektīvi pārvalda ēkas drošību un aizsardzību, lai nodrošinātu, ka visas personas jūtas pasargātas jebkurā laikā. Mūsu risinājumi nodrošina avārijas ziņojumu sūtīšanu, kas pārtrauc citus paziņojumus un ir viegli sadzirdami un saprotami. Mūsu produkti ir aizsargāti pret bojājumiem vai enerģijas traucējumiem ar dublēto funkciju palīdzību.

Produkta kategorija

Videonovērošanas risinājumi

Hansab piedāvā pilnu videonovērošanas sistēmu risinājumus, izmantojot  pasaules vadošo ražotāju piedāvātās iespējas, sākot ar IP kamerām, video ieraksta iekārtām, kā arī video vadības programmatūrām. Videonovērošanas tehnoloģiju izmantošanas mērķis ir attālināti kontrolēt to, kas notiek Jūsu uzņēmumā un ierakstīt informāciju vēlākai datu analīzei. Mūsdienu videnovērošanas risinājumi ļauj samazināt uzņēmuma izmaksas un palielināt efektivitāti, jo nav nepieciešams algot papildus personālu. 

 

Produkta kategorija