Elektroniskās cenu zīmes iekaro Lietuvas tirdzniecības tirgu

Tirdzniecībā produktu cenu zīmju maiņa ir viens no manuālākajiem darba procesiem veikalā. Tas ir ne tikai laikietilpīgs, bet arī ar visaugstāko iespējamību kļūdu pieļaušanā. It īpaši, ja cenu maiņa nepieciešama īstermiņā, kas vēl vairāk sarežģī procesu.
Jaunās paaudzes interneta veikalā, kas piedāvā sadzīves tehniku un elektroniku “Novastar”, 2018. gadā uzstādīta „SES-imagotag” ražotāja elektronisko cenu zīmju sistēma.

Hansab uzstādītā programmatūra „Novastar” veikalā Viļņā  tika integrēta ar jau esošo veikala klientu datu bāzi. Veikalā uzstādītas 600 elektroniskās zenu zīmes ar piemērotiem plauktu turētājiem.  Uzstādot elektronisko cenu zīmju sistēmu, ir izveidota nepieciešamā klienta veikala infrastruktūra, lai nodrošinātu sistēmas nepārtrauktu darbību. 

„Mums ir pilnība pārvaldīta cenu maiņas sistēma, tā nodrošinot, ka tiešsaistes un fiziskās veikalu cenas ir vienādas. Veikala konsultants vairāk var koncentrēties uz klientu apkalpošanu. Klienti, apmeklējot mūsu veikalu tagad var redzēt cenas, par kādām veikalā esošās preces var iegādāties internetā, pieredzē par sistēmas priekšrocībām dalījās   Novastar ”direktors Paulius Lingys.

Hansab ir  priecīgi sniegt piemērotu risinājumu ne tikai klienta biznesa modernizēšanā, bet arī darbinieku un laika efektivitātē, un klientu apmierinātībā.
 

Atpakaļ