Drošības pārbaudes un identifikācijas sistēmas

Lidostām un īpaši augstas drošības objektiem piedāvājam metāla detektorus, sprāgstvielu identifiēšanas, bagāžas kontroles u.c. iekārtas.

Sazinieties ar mums
 • Metāla detektori
  Metāla detektori

  Drošības noteikumi cilveku pārbaudei tranzītā pieprasa daudzfunkcionālus, precīzus un augstas kvalitātes detektorus.

  • Detektorus piedāvājam atbilstoši cilvēku plūsmas intensitātei (augstāka intensitāte pieprasa lielāku objektu atšķirtspēju).

  Ar īpaši jutīgām programmatūrām Hansab iekārtas var konstatēt arī mazus metāla objektus, piemēram, atsevišķu žileti.

 • Bagāžas kontrole un caurskatīšana
  Bagāžas kontrole un caurskatīšana

  Hansab ievēro regulējošo iestāžu visstingrākos sprāgstvielu noteikšanas standartus visa pasaulē un piedāvā pilnībā integrētus un automatizētus bagāžas apstrādes risinājumus.

  Nodrošina pilnu klāstu ar moderno tehnoloģiju / datortomogrāfijas (AT/CT) sistēmām nododamās bagāžas caurskatīšanai (HBS), no atsevišķi funkcionējošām līdz intensīvas caurlaidspējas plūsmas konfigurācijām kopā ar inovatīviem automatizētiem risinājumiem, nodrošinot augstākā līmeņa drošību un darba efektivitāti.

  Mūsu partneris Leidos ir aprīkojis lidostas visā pasaulē no Ziemeļamerikas līdz Āzijai, uzstādot gandrīz 2000 rindas nododamās bagāžas drošības sistēmas, kas ir  automatizētas, augstas caurlaidspējas

 • Sprāgstvielu atklāšana
  Sprāgstvielu atklāšana

  Mūsu Reveal® sprāgstvielu atklāšanas sistēmas (EDS) izmanto datortomogrāfijas (CT) rentgena tehnoloģiju, lai lidostās un citās pasažieru telpās automātiski, ar mazu viltus trauksmju koeficientu un augstu precizitāti noteiktu dažādas sprāgstvielas nododamajā bagāžā.

  Reveal EDS tehnoloģija atbilst visstingrākajiem EDS standartiem, ieskaitot TSA EDS, EU ECAC un Izraēlas ISA. Mūsu partneris Leidos ir vadošais CT EDS iekārtu piegādātājs TSA, līdz ar to daudzās ASV lidostās ir uzstādīti simtiem šo sistēmu.

 • Personāla un apmeklētāju caurskatīšana
  Personāla un apmeklētāju caurskatīšana

  Modernā personāla caurskatīšanas sistēma ProVision 2® uzlabo drošību kontroles punktos un jebkurā drošā vidē. Pasažiera pieredze ar moderno cilvēku skeneri ir ērta, vienkārša un efektīva, kurai nepieciešama tikai viena statiska pozīcija skenēšanas laikā.

  Tā ir sevi pierādījusi kā izturīga, augstas uzticamības platforma, kas bažas par privātumu novērš ar risinājumu, kas darbojas režīmā bez attēliem. Turklāt tai ir zems viltus trauksmju rādītājs, un rekonfigurējamas operatora vienības dod augstu caurlaidspēju, tādējādi minimāli ietekmējot pasažieru pieredzi. Hansab kompaktais milimetra joslas personāla skeneris ir visplašāk izmantotais; pasaulē darbojas vairāk nekā 2400 sistēmas.

 • Nospiedumu atklāšana ar portatīvu un galdvirsmas detektoru
  Nospiedumu atklāšana ar portatīvu un galdvirsmas detektoru

  Portatīvas un galdvirsmas nospiedumu atklāšanas sistēmas ļauj precīzi reāllaikā konstatēt sprāgstvielas un narkotiskās vielas ar modernu jonu mobilitātes spektrometriju (IMS).

  Izmantojot Hansab bagāto pieredzi moderno jonu tehnoloģijās, drošības incidentu konstatēšanas un automatizācijas produkti iekļauj vairākus nospiedumu konstatēšanas tehnoloģijas uzlabojumus, kas atvieglo sistēmas izmantošanu, samazina tās cenu un dod labākus noteikšanas rezultātus, salīdzinot ar konkurējošiem produktiem.

Sazinieties ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.