Drošības pārbaudes un identifikācijas sistēmas

Droša ceļošanas un apmeklējumu uzraudzība

Hansab ar pilnībā integrētām globālām drošības tehnoloģijām nodrošina, lai ceļojumi un apmeklējumi būtu drošāki, veselīgāki un efektīvāki. Mūsu visaptverošajā drošības pārbaudes un identifikāciju sistēmu portfelī ir pārstāvēti pasaules vadošie ražotāji. Mēs sniedzam drošības sistēmas, kas ir

Pilnībā integrētas: vadošās skrīninga tehnoloģijas, AI/ML (mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās) iespējas un uzlaboti biometriskie rīki, kas nodrošina visaptverošus drošības konstatēšanas risinājumus;

Ātras: ātra cilvēku, bagāžas un kravas caurskatīšana ar draudu noteikšanu reāllaikā;

Bez aizkavēšanās: draudu noteikšana augstākajā līmenī, vienlaicīgi saglabājot nevainojamu caurskatīšanas pieredzi.

Sazinies ar mums
 • Metāla detektori
  Metāla detektori

  Mūsdienu drošības sektors un vēl stingrākie metāla detektoru noteikumi cilvēku pārbaudei tranzītā prasa iekārtas ar augstāko darba un funkcionālo rezultātu. Ar īpaši jutīgām programmām Hansab var konstatēt mazus metāla objektus, piemēram, atsevišķu žileti, vienlaicīgi nodrošināt optimālu imunitāti pret vides traucējumiem.

  Intensīvas plūsmas programmām Hansab piedāvā arkveida metāla detektorus ar īpaši augstu personīgo metāla objektu atšķirtspēju, samazinot traucējošo trauksmju signālu biežumu.

 • Bagāžas caurskatīšanas risinājumi
  Bagāžas caurskatīšanas risinājumi

  Hansab ievēro regulējošo iestāžu visstingrākos sprāgstvielu noteikšanas standartus visa pasaulē un piedāvā pilnībā integrētus un automatizētus bagāžas apstrādes risinājumus. Nodrošina pilnu klāstu ar moderno tehnoloģiju / datortomogrāfijas (AT/CT) sistēmām nododamās bagāžas caurskatīšanai (HBS), no atsevišķi funkcionējošām līdz intensīvas caurlaidspējas plūsmas konfigurācijām kopā ar inovatīviem automatizētiem risinājumiem, nodrošinot augstākā līmeņa drošību un darba efektivitāti. Mūsu partneris Leidos ir aprīkojis lidostas visā pasaulē no Ziemeļamerikas līdz Āzijai, uzstādot gandrīz 2000 rindas nododamās bagāžas drošības sistēmas, kas ir  automatizētas, augstas caurlaidspējas

 • Sprāgstvielu atklāšanas sistēma
  Sprāgstvielu atklāšanas sistēma

  Mūsu Reveal® sprāgstvielu atklāšanas sistēmas (EDS) izmanto datortomogrāfijas (CT) rentgena tehnoloģiju, lai lidostās un citās pasažieru telpās automātiski, ar mazu viltus trauksmju koeficientu un augstu precizitāti noteiktu dažādas sprāgstvielas nododamajā bagāžā. Reveal EDS tehnoloģija atbilst visstingrākajiem EDS standartiem, ieskaitot TSA EDS, EU ECAC un Izraēlas ISA. Mūsu partneris Leidos ir vadošais CT EDS iekārtu piegādātājs TSA, līdz ar to daudzās ASV lidostās ir uzstādīti simtiem šo sistēmu.

 • Personāla un apmeklētāju caurskatīšana
  Personāla un apmeklētāju caurskatīšana

  Modernā personāla caurskatīšanas sistēma ProVision 2® uzlabo drošību kontroles punktos un jebkurā drošā vidē. Pasažiera pieredze ar moderno cilvēku skeneri ir ērta, vienkārša un efektīva, kurai nepieciešama tikai viena statiska pozīcija skenēšanas laikā. Tā ir sevi pierādījusi kā izturīga, augstas uzticamības platforma, kas bažas par privātumu novērš ar risinājumu, kas darbojas režīmā bez attēliem. Turklāt tai ir zems viltus trauksmju rādītājs, un rekonfigurējamas operatora vienības dod augstu caurlaidspēju, tādējādi minimāli ietekmējot pasažieru pieredzi. Hansab kompaktais milimetra joslas personāla skeneris ir visplašāk izmantotais; pasaulē darbojas vairāk nekā 2400 sistēmas.

 • Nospiedumu atklāšana ar portatīvu un galdvirsmas detektoru
  Nospiedumu atklāšana ar portatīvu un galdvirsmas detektoru

  Portatīvas un galdvirsmas nospiedumu atklāšanas sistēmas ļauj precīzi reāllaikā konstatēt sprāgstvielas un narkotiskās vielas ar modernu jonu mobilitātes spektrometriju (IMS). Izmantojot Hansab bagāto pieredzi moderno jonu tehnoloģijās, drošības incidentu konstatēšanas un automatizācijas produkti iekļauj vairākus nospiedumu konstatēšanas tehnoloģijas uzlabojumus, kas atvieglo sistēmas izmantošanu, samazina tās cenu un dod labākus noteikšanas rezultātus, salīdzinot ar konkurējošiem produktiem.

 • Automatizēta un droša piekļuves kontrole
  Automatizēta un droša piekļuves kontrole

  Automatizēti un droši piekļuves kontroles vārti nodrošina ātrāku un efektīvāku pasažieru vai apmeklētāju kustību. Integrētais skeneris vai caurlūkot cilvēkus pēc biometriskām īpašībām, veselības pārbaudes datiem, lidojuma informācijas, “melnajiem” sarakstiem vai Jūsu norādītajiem kritērijiem.

  Mūsu risinājums sastāv no centrālās sistēmas, kas pārvalda apmeklētāju identifikāciju visās identitātes pārbaudēs, kādas ir nepieciešamas autentificēšanai, salīdzinot reālos biometriskos datus ar datubāzi. Pateicoties automatizācijai un visu cilvēku pārbaužu izsekojamībai, Hansab automatizētie piekļuves vārti ir ideāls risinājums lidostām, valsts iestādēm, ieslodzījuma vietām un citām augsta līmeņa kontrolētām institūcijām.

Sazinies ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.