Digitalizācijas atbalsta programma: Jūsu uzņēmuma izaugsmei ar Hansab

Digitalizācija ir kļuvusi par uzņēmumu attīstības stūrakmeni un, pateicoties Latvijas valsts atbalsta programmām, šis process ir finansiāli pieejamāks nekā jebkad. 
Latvijas uzņēmējiem ir unikāla iespēja veicināt savu biznesa procesu digitalizāciju, izmantojot Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda atbalstu.

Ar gandrīz 38 miljonu eiro pieejamiem grantiem, šī programma piedāvā nozīmīgu atbalstu uzņēmumu digitalizācijas iniciatīvām.

Hansab var būt Jūsu uzticamais partneris, palīdzot pieteikties Eiropas Savienības atbalsta fondiem digitalizācijai. Ar savu plašo pieredzi un zināšanām, piedāvājam pilna servisa risinājumus, kas ir speciāli izstrādāti, lai atvieglotu Jūsu uzņēmuma pāreju uz digitalizāciju. Šie risinājumi ne tikai nodrošina efektīvu un vienkāršotu procesu, bet arī palīdz ievērojami ietaupīt izmaksas, padarot digitalizācijas iniciatīvas pieejamākas un izdevīgākas Jūsu biznesam.

Plašs atbalsta spektrs

LIAA programmā pieejamais ES atbalsts: 

Mikro un maziem uzņēmumiem: Grants līdz EUR 5000 (100% atbalsta intensitāte).

Jebkura lieluma komersantiem un organizācijām: Grants līdz EUR 100 000 (30% – 60% atbalsta intensitāte).
Papildus grantiem, ALTUM piedāvā aizdevumus ar kapitāla atlaidi (līdz 35% no projekta izmaksām, bet ne vairāk kā 1 miljons eiro) uzņēmumu digitalizācijas, automatizācijas un robotizācijas veicināšanai.
 

Daudzpusīga digitalizācija

Programma atbalsta un aptver gandrīz visus svarīgos biznesa procesus, tostarp:
•    Administratīvos procesus: Finanses, grāmatvedību, projektu vadību, kopdarbību.
•    Personāla vadības procesus: Darba laika uzskaiti, motivāciju un personāla iesaisti.
•    Pārdošanas procesus: Klientu piesaisti, e-komerciju, CRM.
•    Resursu pārvaldības procesus: Resursu vadību (ERP), energoresursu efektīvu izmantošanu.
•    Datu pārvaldības procesus: Datu drošību un glabāšanu.
•    Transportu un loģistiku: Lietu internetu, uztveres sistēmas.
•    Ražošanas un kvalitātes kontroles procesus: Ražošanas un biznesa procesu automatizāciju.
•    Operatīvās vadības procesus: Biznesa vadību un datu analītiku.
•    Stratēģisko vadību: Digitalizācijas stratēģiju un inovāciju attīstību.

Atbalsta saņemšanas process

Lai veiksmīgi pieteiktos un izmantotu Eiropas Savienības piedāvāto atbalstu uzņēmumu digitalizācijai, ir svarīgi izprast un sekot konkrētam atbalsta saņemšanas procesam.
•    Digitālā brieduma tests: Sāciet ar digitālo brieduma testu vietnē dih.lv, lai noteiktu Jūsu uzņēmuma gatavību digitalizācijai.
•    Izvēle un pieteikšanās: Izvēlieties piemērotākos digitālos risinājumus un pieteikties atbalstam.
•    Projekta iesniegšana: Iesniedziet detalizētu projektu un piesakieties finansējumam caur LIAA vai ALTUM.
•    Projekta īstenošana: Pēc finansējuma piešķiršanas sāciet projekta realizāciju.
•    Termiņš: Pabeidziet projektu līdz 2026. gada 30. jūnijam.

Pilna servisa partneris digitalizācijas ceļā

Hansab piedāvā visaptverošu atbalstu digitalizācijas procesā, kas sākas jau no pieteikšanās brīža un turpinās līdz pat projekta noslēgumam. Šis atbalsts ir būtisks, lai nodrošinātu, ka Jūsu uzņēmums maksimāli izmanto pieejamo finansējumu un veiksmīgi pāriet uz modernāku un efektīvāku darbības modeli.
Piedāvājumā ietilpst dažādi atbalsta veidi, kas ir īpaši svarīgi digitalizācijas procesā. Pirmkārt, tehnoloģiju iegāde, kas ietver gatavus risinājumus, programmatūru un licences. Šie rīki ir nepieciešami, lai uzlabotu uzņēmuma IT infrastruktūru un nodrošinātu, ka darbības tiek veiktas efektīvāk un mūsdienīgāk.
Otrkārt, Hansab sniedz atbalstu arī izstrādes jomā, kas ietver aparatūru, sensorus un iekārtas. Šīs tehnoloģijas ir centrālās digitalizācijas procesa daļas, jo tās palīdz automatizēt un efektivizēt dažādus uzņēmuma procesus, tādējādi uzlabojot kopējo produktivitāti.
Treškārt, Hansab piedāvā konsultācijas par pielāgošanu un digitālās transformācijas stratēģiju. Šīs konsultācijas ir vitāli svarīgas, lai nodrošinātu, ka tehnoloģiskās izmaiņas tiek veiktas atbilstoši un efektīvi, ņemot vērā konkrētā uzņēmuma specifiku un vajadzības.
 

Kopumā, Hansab kā pilna servisa partneris ir ideāli piemērots, lai palīdzētu Jūsu uzņēmumam izmantot Eiropas Savienības piedāvāto atbalstu digitalizācijai. Ar Hansab palīdzību Jūs varat būt droši, ka katrs solis digitalizācijas procesā tiks veikts profesionāli un ar mērķi uzlabot Jūsu uzņēmuma efektivitāti un konkurētspēju.
Sāciet savu digitalizācijas ceļojumu jau šodien ar Hansab, un padariet savu uzņēmumu gatavu nākotnei. Sazinieties ar mums, lai iegūtu sīkāku informāciju un uzsāktu pārmaiņas!
Betija Deina Muižniece, mob. 28398324, betija.deina@hansab.lv

Atpakaļ