Baltijas Drošības Konference 2024 sagaidāma jaunā mērogā

Gaidām jūs Baltijas Drošības Konferencē 2024, kas norisināsies 2024. gada 11. aprīlī, Rīgā, ATTA Centrā no plkst. 8:00-18:00

Šis pasākums solās būt izcila platforma drošības nozares profesionāļiem, uzņēmumiem un visiem, kam drošība ir svarīga, lai dalītos pieredzē, zināšanās un jaunākajos risinājumos.

Baltijas Drošības Konference 2024 nodrošina platformu jaunākajiem drošības risinājumiem un produktiem. Konferences tēma "Efektīva drošības pārvaldība" atspoguļo mūsdienu vajadzību pēc inovatīviem un integrētiem drošības risinājumiem, kas varētu sekmēt gan individuālu, gan organizāciju drošību.

Aicinām jūs iepazīties ar daudzpusīgo programmu, kas apvieno vieslektorus no vismaz 8 dažādām valstīm, piedāvājot ieskatu gan tradicionālās drošības jomās, piemēram, fiziskajā drošībā, kiberdrošībā, ugunsdrošībā, gan aktualizējot jaunus izaicinājumus, piemēram, finanšu un telekomunikāciju krāpniecību.

Mūsu stends piedāvās konferences apmeklētājiem iespēju iepazīties ar tehnoloģijām un produktiem, kas veidoti, lai risinātu šodienas sarežģītos drošības izaicinājumus. Mūsu eksperti būs klāt, lai sniegtu padomus, atbildētu uz jautājumiem un dalītos pieredzē par to, kā Hansab risinājumi var palīdzēt nodrošināt jūsu organizācijas, darbinieku un klientu drošību.

Mēs aicinām visus interesentus apmeklēt mūsu stendu un uzzināt vairāk par to, kā mēs varam veicināt drošāku vidi visiem.

Reģistrējies jau tagad, lai nodrošinātu savu vietu Baltijas Drošības Konferencē 2024. Ieeja pasākumā ir bez maksas, bet nepieciešama iepriekšēja reģistrācija.

 

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu drošības risinājumiem, sazinieties ar mūsu Drošības un aizsardzības risinājumu pārdošanas projektu vadītāju Jāni Rutkovski, janis.rutkovskis@hansab.lv, tālr. 26186860.

Atpakaļ