Bagāžas kontrole

Aviācijas regulējuma prasības pieaug un rada apgrūtinājumus tradicionālajiem rentgena skeneriem. Arvien lielākas bažas rada mazāki un jauni draudi, piemēram, mājās taisīti spridzekļi. Jaunas regulējuma vadlīnijas, kas ietver rokas bagāžas šķidrumu ierobežojumu atcelšanu, ir ļoti labvēlīgas ceļotājiem, bet uzliek lielāku nastu drošības iekārtām.

Sazinies ar mums
 • Rokas bagāžas caurskatīšana
  Rokas bagāžas caurskatīšana

  ClearScan rokas bagāžas sprāgstvielu noteikšanas sistēmas (EDS) apvieno spektrālās datortomogrāfijas (CT) tehnoloģiju un modernus sprāgstvielu noteikšanas algoritmus, lai konstatētu sprāgstvielas cietā, šķidrā veidā un plāksnēs, kā arī tādus mazākus jaunus draudus kā mājās taisītas sprāgstvielas, kas var atrasties gan somā, gan klēpjdatorā – turklāt ar zemāku viltus trauksmju koeficientu. Šī spēcīgā kombinācija projektēta, lai izpildītu pašreizējos un nākotnē paredzamos noteikšanas standartus, vienlaicīgi palielinot pasažieru ērtības.

 • Bagāžas caurskatīšanas sistēma
  Bagāžas caurskatīšanas sistēma

  Sistēmas modulārā uzbūve un pielāgošanās spēja ļauj katru individuālu pielietojumu izprojektēt un konfigurēt, lai radītu gandrīz bezgalīgu skaitu izkārtojumu, kas atbilst katram pielietojumam – reāls labums uzstādījumiem, kad pieejamā telpa ir ierobežota. Hansab risinājums ProPassage ir projektēts, lai to ieintegrētu pasaules vadošā ražotāja Leidos kontroles punkta rentgena un datortomogrāfijas (CT) iekārtās un to var konfigurēt vietējai vai attālinātai caurskatīšanai. ProPassage nodrošina kontrolētu ieeju un izeju un tai sekojošu attēldiagnostikas un rentgena iekārtas optimizāciju. Ar CE sertifikātu ProPassage ir ergonomiski izprojektēta, lai nodrošinātu rokas bagāžas vieglu ielikšanu un izņemšanu.

 • Sprāgstvielu atklāšanas sistēma
  Sprāgstvielu atklāšanas sistēma

  Mūsu Reveal® sprāgstvielu atklāšanas sistēmas (EDS) izmanto datortomogrāfijas (CT) rentgena tehnoloģiju, lai lidostās un citās pasažieru telpās automātiski, ar mazu viltus trauksmju koeficientu un augstu precizitāti noteiktu dažādas sprāgstvielas nododamajā bagāžā. Reveal EDS tehnoloģija atbilst visstingrākajiem EDS standartiem, ieskaitot TSA EDS, EU ECAC un Izraēlas ISA. Mūsu partneris Leidos ir vadošais CT EDS iekārtu piegādātājs TSA, līdz ar to daudzās ASV lidostās ir uzstādīti simtiem šo sistēmu.

 • Ātrāka bagāžas kontrole
  Ātrāka bagāžas kontrole

  MV3D sniedz nepārspētu inovatīvas tehnoloģijas, augstākās risku noteikšanas, uzticama izpildījuma un rentabilitātes kombināciju. Piedāvā ātrdarbīgu drošības skenēšanu līdz 1800 somām stundā. MV3D ir projektēts, lai atbilstu augstākajam noteikšanas rezultātu līmenim, neizmantojot rotējošu statīvu. Projektēts, lai nodrošinātu vienmērīgu integrāciju lidostas bagāžas apstrādes sistēmā.

 • Bagāžas pārbaude
  Bagāžas pārbaude

  Neatkarīgi no termināļa lieluma eXaminer 3DX atbildīs bagāžas pārbaudes un apstrādes augstajām prasībām. Izmantojot nozarē vadošo 3-D nepārtrauktas plūsmas datortomogrāfijas tehnoloģiju, 3DX uzticami nodrošina draudu konstatēšanu, caurlaidspēju un zemu viltus trauksmju koeficientu.

 • Bagāžas pārvadīšanas sistēmas
  Bagāžas pārvadīšanas sistēmas

  Plašās inženiertehniskās iespējas, kas nodrošina pasaulē vadošos pilnībā integrētus izmantošanai gatavus risinājumus bagāžas apstrādes jomā. Cieši sadarbojoties ar partneriem, lai uzstādītu īpaši pasūtītu inovatīvu tehnoloģiju sistēmu klāstu efektivitātes palielināšanai un izmaksu samazināšanai.

Sazinies ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.