Autostāvvietu sistēma kas nepievils

Entringo ir Hansab izstrādāts, pilnībā automatizēts autostāvvietas risinājums, kas ļaus lietotājam gūt maksimālu finansiālu atdevi no savas autostāvvietas.

Risinājums ir īpašs ar to, ka balstīts uz numura zīmju atpazīšanas tehnoloģiju, tas ir bezbiļešu un, kas svarīgi, ir VID (Valsts ieņēmuma dienesta) reģistrēts.

Mēs Entringo dēvējam par viedo jeb gudro autostāvvietas risinājumu un tam ir arī pamatojums:

  • Ātra un precīza numura zīmes atpazīšana
  • Sistēma ir viegli saprotama un ievērojama gala lietotājam (ņemot vērā, ka risinājums ir paredzēts dažāda veida segmentiem)
  • Sistēma ir ērti vadāma autostāvvietu operātoriem
  • Nodrošina skaidru informācijas paneli ar reāllaika statistiku
  • Attālināta piekļuve un vadība
  • Integrācija ar elektoauto uzlādi un citām platformām

Neatsverami ieguvumi autostāvvietu operātoriem/īpašniekiem :

Darbojas āra apstākļos 24/7. Iebūvēti algoritmi un loģika, kas būtiski uzlabo atpazīšanas kvalitāti. Augstākie standarti numura zīmju atpazīšanai visā pasaulē. Ja kaut kam jānotiek, mēs, visticamāk, varam to novērst attālināti.

Viegla integrācija

Jums ir esoša sitēma? Nav problēmu. Risinājumu ir viegli integrēt ar trešo pušu sistēmām, un tas strādā roku rokā ar pašreizējiem risinājumiem.

Pielāgojams

Sistēma ir veidota tā, lai tā būtu vienkārša un pielāgojama, un tās paplašināšanai nav nepieciešami lieli ieguldījumi - jums vienkārši jāpievieno ieejas / izejas un maksājumu punkti.

Drošība pirmajā vietā

Lai samazinātu krāpšanas risku, izmantojam krāpšanas apkarošanas loģiku. Nevēlams transportlīdzeklis ? To piekļuvi var ierobežot, kā arī atsevišķiem transportlīdzekļiem (pēc VNZ) var piemērot pielāgotus ziņojumus.

Zemas uzturēšanas izmaksas

Sistēma darbojas automātiski, nav nepieciešams cilvēkresursu ieguldījums. Mazāka personāla iesaiste un kļūdu iespējamība, mazāki personāla izdevumi. Klienti, īrnieki un viesi paši var pārvaldīt savus transportlīdzekļus sistēmā (pievienot transportlīdzekļu sarakstus, sūtīt ziņojumus, rezervēt, rediģēt viesu sarakstus).

 

Ja interesē šis risinājums piesakies zemāk, un mēs ar Tevi sazināsimies :

 

 

Atpakaļ