Autostāvvieta, kas pelna pati

Tas brīdis ir klāt! Entringo beidzot pieejams klientiem. Kas ir Entringo? Entringo ir Hansab izstrādāts, pilnībā automatizēts autostāvvietas risinājums, kas ļaus lietotājam gūt maksimālu finansiālu atdevi no savas autostāvvietas.

Risinājums ir īpašs ar to, ka balstīts uz numura zīmju atpazīšanas tehnoloģiju, tas ir bezbiļešu un, kas svarīgi, ir VID (Valsts ieņēmuma dienesta) reģistrēts. 

Mēs Entringo dēvējam par viedo jeb gudro autostāvvietas risinājumu un tam ir arī pamatojums:

Entringo piemērots dažāda lieluma autostāvvietām - sākot ar mazām autostāvvietām līdz lielām, centralizētām un mākoņbāzētām autostāvvietu sistēmām.

Tas veido pilnu risinājumu no A-Z, sevī iekļaujot programmatūru un pievilcīga dizaina iekārtas (maksājumu terminālu, informatīvu kiosku, barjeru)

Entringo balstīts uz numura zīmju atpazīšanas tehnoloģiju, kas iebraukšanu un izbraukšanu padara par neticami ērtu un ātru. Savukārt sistēmas īpašniekam tā ļauj automatizēt spēkratu novietošanas procesu, samazina izmaksas un atvieglo integrāciju ar trešo pušu sistēmām. 

Entringo ir bezbiļešu autostāvvietas pārvaldība. Papīra biļetes visbiežāk sagādā vairāk raižu nekā sniedz papildu ieguvumu. Papīra biļešu izsniegšana var izraisīt biļešu iestrēgšanu aparātā un rada nepieciešamību pēc apkopes. Tāpat papīra biļetes var radīt diskomfortu arī klientam, jo nereti tās tiek nozaudētas vai sabojātas, sliktākajā gadījumā klients, sniedzoties pēc biļetes, var sadauzīt automašīnas durvis.

Entringo nodrošina plašas apmaksas iespējas. Maksājumu termināls nodrošina samaksas iespējas uz vietas par dienas vai periodisku autostāvvietas izmantošanu. Iespējamas visa veida maksāšanas iespējas – monētas, banknotes, maksājumu kartes.

Entringo iebraukšanas/izbraukšanas informācijas terminālis iebraucot informē autostāvvietas apmeklētāju par brīvajām vietām, fiksē iebraukšanas momentu un izbraucot - apamksas statusu.

Entringo programmatūra nodrošina plašas pārvaldības funkcijas – sistēmas īpašnieks jebkurā brīdī var piekļūt informācijas panelim, kas sniedz pārskatu par esošo statusu autostāvvietā (iebraucēju sarakstu, kļūdu sarakstu, “melno” sarakstu, atskaites u.c.) Tāpat iespējami ir arī priekšapmaksas pakalpojumi, piemēram, mēneša vai nedēļas abonementi un brīvdienu režīmi, kas sniedz iespēju pielāgot tarifus atbilstoši pasākumiem un brīvdienām. Ērta klientu, nomnieku sarakstu pārvaldība. 

 

Entringo ir inovatīva autostāvvietas pārvaldības un piekļuves sistēma un mēs ticam, ka tieši šāda autostāvvietu pārvaldība ir kā lielo, tā arī mazo stāvvietu nākotne. Entringo ir investīcija, kas spēj sevi atpelnīt. Kā un cik ātri?

 

Par risinājumu vairāk pastāstīs Mārtiņš :

martins.zirdzins@hansab.lv

26131923

Embedded thumbnail for Autostāvvieta, kas pelna pati
Atpakaļ