Automatizē sava biznesa loģistikas plūsmu

"Entringo Traffic” ir oriģināls, Hansab grupas radīts risinājums slēgtām vai daļēji slēgtām teritorijām - pilnībā autonoma, viegli lietojama, digitāla satiksmes pārvaldības sistēma. Nekavē sava biznesa attīstību ar garām rindām, neapmierinātiem klientiem un manuālu apsardzes sistēmu!

 

Apsarga būdiņa objektā nu ir pagātne, jo teritoriju sargā un pārvalda moderna un pilnībā autonoma sistēma, kas balstās uz transportlīdzekļu numuru identifikāciju un transporta plūsmas koordinētu vadību.

 

Pielāgojams risinājums

“Entringo Traffic” darbojas 24/7, sistēmai nav vajadzīgas brīvdienas, atvaļinājums vai slimības lapas - tā vienmēr ir gatavs darbam! Vidējais iekārtu atmaksāšanās laiks ir 8-14 mēneši. Visvērtīgākais “Entringo Traffic” un “Entringo Parking” risinājums būs biznesiem, kas darbojas loģistikā kokrūpniecībā, ražošanā, pārvalda ostas, metāllūžņu pieņemšanas punktus, piegādes un šķirošanas servisus. Pārvaldīt loģistikas centru vēl nekad nav bijis tik viegli!

Kad uzņēmuma teritorijai tuvojas auto, kameras nolasa un atpazīst tā numuru, atver vārtus un dod skaidras norādes, kuras virza automašīnu uz vajadzīgo vietu. Ja piegādāto kravu nepieciešams nosvērt – svēršanas dati tiek fiksēti kopējā “Entringo Traffic” sistēmā. Izbraucot no teritorijas, iespējams redzēt, vai krava izkrauta un nav paņemts nekas lieks. Lai arī kā teritorija tika uzraudzīta līdz šim, Hansab speciālisti pielāgos sistēmu atkarībā no specifiskām prasībām tieši jūsu biznesa vajadzībām. Sistēmu iespējams papildināt arī ar transporta svaru integrāciju vai īpašu skaneru iekārtām, kas dod papildus vērtīgus datus par kravu.

 

Ja daļa no tava biznesa ir stāvvietas, tad “Entringo Parking” būs piemērots risinājums, jo spēj apvienot dažādu autostāvvietu koncepcijas. Arī šī sistēma ir viegli pielāgojama jau esošajai, ar integrējamām maksāšanas sistēmām un spēj tikt galā ar izaicinājumiem, kas saistīti ar stāvvietām iepirkšanās centros, viesnīcās, biroja ēkās, slimnīcās, lidostās un citur.

 

Entringo ir Hansab grupas speciālistu radīta pilnībā autonoma, digitāla satiksmes pārvaldības sistēma slēgtām vai daļēji slēgtām teritorijām/ ar mērķi automatizēt un efektivizēt esošo loģistikas plūsmu teritorijā.

 

Kāpēc izvēlēties šo sistēmu?

  • Ātra, precīza, efektīva.

  • Funkcionāla, pielāgojama, ērti lietojama.

  • Pilnībā automatizēta un vienota.

  • Pilnīgs plūsmas vadības process - sākot no transporta reģistrācijas, iebraukšanas teritorijā, svaru integrācijas, braukšanas norādēm, rindu pārvaldības un beidzot ar datu analītikas iespējām.

  • Paaugstināta teritorijas drošība + SLA (pēcpārdošanas serviss)

  • Iespējama dalīta apmaksa jeb noma - konkrēta mēneša maksa.

  • Apmierināti klienti un darbinieki.

  • Atspoguļo “ilgtspēju” un “inovācijas” kā uzņēmuma vērtības.

 

Analoga tirgū nav.

Igaunijas lielākās ostas projekts aizsāka šī Hansab konceptprodukta piedāvāšanu plašākam tirgum. Lai arī ir uzņēmumi, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumus, tik pārdomāta un vienota komplekta tirgū nav. Vairāk par “Entringo” lasi te: https://entringo.com/ .

 

Par “Entringo Traffic” risinājumiem sazinieties ar mums!

Edijs Jurgensons, Automatizācijas risinājumu grupas vadītājs (edijs.jurgensons@hansab.lv, +371 22833392)

Atpakaļ