Aerys gaisa kvalitātes monitorings

Gaisa kvalitātes izpratne ir būtisks pirmais solis, lai aizsargātu cilvēkus un apkārtējo vidi no bīstamiem gaisa piesārņotājiem. Hansab piedāvā mūsu partnera INCLUDE risinājumu Aerys.  Aerys ir vienkāršs un viegli uzstādāms risinājums, kas reāllaikā precīzi mēra gaisa piesārņojumu, lai palielinātu izpratni par piesārņojuma līmeni un rīkotos mūsu sabiedrības labā. Gaisa piesārņojums ir nozīmīgs mūsu vides ietekmes faktors, tāpēc ir būtiski tam sekot un to mērīt, tas ir tikpat svarīgā kā gaisa temperatūras, mitruma un spiediena mērīšana. 

Aerys P

Mēra daļiņu līmeni gaisā, piemēram, PM1, PM2.5 un PM10 kopā ar citiem vides datiem, piemēram, spiedienu, mitrumu un temperatūru (PHT)

Cietās daļiņas PM1, PM2,5 un PM10 parasti rodas gan no vides faktoru ietekmē, gan cilvēka radītu darbību rezultātā,  piemēram, ziedputekšņiem, putekļiem, mežu ugunsgrēkiem, rūpnieciskām iekārtām, poligoniem utt. Tās var izraisīt nopietnas veselības problēmas, īpaši cilvēkiem ar elpceļu problēmām. Aerys P seko līdzi šīm gaisa daļiņām un palielina izpratni, lai līdz minimumam samazinātu cilvēku pakļaušanu šiem riskiem.

Zināt, kas ir gaisā

Iegūstot ieskatu datos par gaisā esošajām daļiņām, sabiedrībai ir labāka izpratne par to, kā piesārņojums ietekmē iedzīvotāju veselību.

Apziniet “karstās” piesārņojuma vietas

 

Balstoties uz iegūtajiem datiem par piesārņojuma līmeni dažādās apdzīvotās vietās, ir iespējams rīkoties gudri, pārplānojot noslogotās zonas uz tīrajām zonām, kas mazinātu gaisa piesārņojumu.

Mobils – novietojams jebkurā vietā

 

Pateicoties nelielajam un neuzkrītošajam Aerys izskatam, tas ļauj to novietot noslogotās vietās un vietās ar augstu piesārņojuma līmeni, piemēram, skolās, rotaļu laukumos, parkos un vietās ar lielu cilvēku plūsmu.

 

Aerys G

Mēra slāpekļa oksīda (NO), slāpekļa dioksīda (NO2) un ozona (O3) līmeni, kas ir vieni no visbīstamākajiem gaisa piesārņotājiem, tāpat Aerys G mēra spiedienu, mitrumu un temperatūru. 

Gāzveida piesārņotāju uzraudzība 

Gāzveida piesārņotāji O3 (ozons), NO (slāpekļa oksīds) un NO2 (slāpekļa dioksīds) galvenokārt nonāk gaisā, sadegot degvielai, izraisot siltumnīcefekta gāzu emisiju pieaugumu. Šīs vielas izraisa globālo sasilšanu, kā arī veicina elpceļu slimības. Izmantojot Aerys G, iespējams uzraudzīt šos piesārņotājus un pievērst uzmanību to izraisīto problēmām. 

Attīra gaisu

Precīzi izsekojiet dažādas toksiskas gāzes, kas ietekmē mūsu atmosfēru un klimata pārmaiņas, lai mēs varētu rīkoties un kopīgi veidot labāku nākotni.

Vieda pilsētas plānošana

Atbalstīt zaļo infrastruktūru un ilgtspējīgu attīstību pilsētās, labāk izprotot gaisa kvalitāti. 

Uzticamībai ir nozīme

 

Aerys elektroķīmisko sensoru veiktspēju pārbauda ES pētniecības centrs (JRC), tādējādi nodrošinot kvalitatīvu informāciju sabiedrībai

 

Aerys X

Apvieno daļiņu un gāzveida piesārņotāju mērīšanu kopā ar laikapstākļiem, padarot to par visplašāko gaisa kvalitātes monitoringa sistēmu, kas izveidota katrai sabiedrībai. 

Pilnīga gaisa kvalitātes pētniecība

Aerys X apvieno gan cieto daļiņu (Aerys P), gan gāzveida piesārņotāju sensorus (Aerys G), lai izmērītu visplašāko iespējamo gaisa piesārņotāju klāstu. Turklāt tas uzrauga gaisa spiedienu, mitrumu un temperatūru, kā arī vēja ātrumu un virzienu, lai nodrošinātu visplašāko priekšstatu par gaisa kvalitāti jūsu apkārtnē. 

 

Zināšanas ir viss 

 

Plaši dati par gaisa kvalitāti jūsu sabiedrībai ir viegli pieejami, izmantojot mūsu Solos platformu, palīdzot veicināt sabiedrības izglītību  par piesārņojumu ietekmi uz mūsu veselību un vidi

Vienkārši elpojiet 

Klimata pārmaiņas ir mūsu laika lielākais izaicinājums, un šādas globālas problēmas risināšana sākas, ieguldot ilgtspējīgos risinājumos mūsu apkaimēs. 
 

 

Mēs ticam, ka vieda atkritumu pārvaldība ir efektīvs veids kā nodrošināt ne tikai efektīvu atkritumu pārvaldību, bet arī tīrību Jūsu vidē.

Par viedās atkritumu apsaimniekošanas iespējām Jums vairāk pastāstīs :                                            

Māris Macuks

Mazumtirdzniecības sektors

maris.macuks@hansab.lv

+371 27700887

 

 

Atpakaļ