5 jautājumi un atbildes par elektroniskajām cenu zīmēm (ESL)

Mazumtirdzniecības sektors pašlaik piedzīvo pārmaiņas daudzās jomās. Dzīvojam laikā, kad klients sagaida netraucētu, ērtu, uzticamu un personalizētu preču un pakalpojumu piedāvājumu. 
Elektroniskās cenu zīmes ir veids, kā operatīvā veidā  informācija no tirgotāja  nonāk  līdz patērētājam. Faktiski tas ir daudz vairāk nekā tikai līdzeklis, lai parādītu preces cenu vai atlaidi. Risinājums palīdz  jums atrisināt  tirgotājiem aktuālus  jautājumus:

- Kā nodrošināt pietiekami daudz preču un displeju plauktos?
- Kā iegūt pietiekami daudz datu par klientu uzvedību?
- Kā apvienot fizisko un internetveikalu pārdošanu?
- Kā samazināt preces, kurām beidzies derīguma termiņš, krājumus?
- Kā klientiem nodot informāciju par aktuālājām kampaņām?

Mēs visi esam saskārušies ar situāciju, kad preču cena uz papīra etiķetes veikalā atšķiras no kases sistēmas ievadītās cenas, informācija neatbilst precei vai arī cena uz etiķetes vispār nav atrodama. 

Mazumtirgotāji ir aprēķinājuši, ka vienas papīra etiķetes sagatavošanas izmaksas ir aptuveni 1.00 €. (materiāls, darbaspēka izmaksas griešanai, etiķetes nomaiņai utt.) Ja Jūsu piedāvājumā ir 1000 preces, kurām katru nedēļu nepieciešamas cenu izmaiņas, tad mēneša un gada griezumā veidojas milzīgas izmaksas.

Ņemot vērā pieaugošās darbaspēka izmaksas un vispārējo darbaspēka trūkumu, uzņēmēji šodien saskaras ar fundamentālu izvēli - pieņemt viedus digitālos risinājumus, kas ļauj esošajiem darbiniekiem labāk apkalpot klientus, vai arī palikt pie “vecās” sistēmas/pieejas, kas rada klientu un darbinieku neapmierinātību.

Līdz šim par elektroniskajām cenu zīmēm runāts, galvenokārt, kā par risinājumu, lai nodrošinātu, ka tirdzniecības zālē precēm vienmēr ir tādas pašas cenas kā kases sistēmai. Turklāt veikalu darbiniekiem vairs nav jānodarbojas ar manuālu cenu zīmju izgatavošanu un uzstādīšanu.

Hansab jau 15 gadus ir pasaules vadošo ESL zīmolu pārstāvis Baltijā. Pirmie tirgotāji jau šodien ir uzstādījuši izmēģinājuma risinājumus savos veikalos un soli pa solim virzās uz priekšu.

Sazinieties ar mums, lai atrastu labākos risinājumus Jūsu biznesam.

 

 

Atpakaļ