VIVID SHELF EDGE – jaunākās paaudzes digitālais displejs

Inovatīvais produkts radīts Latvijā. Tā ir jauna pieeja pārdošanai un komunikācijai, kas sniedz daudz plašākas iespējas nekā elektroniska cenu zīme.

VIVID interaktīvais displejs ir ne tikai ierīce, bet jauna mārketinga platforma, kas sevī apvieno dažādus tehnoloģiskus risinājumus:

•    Digitāls cenu zīmes risinājums
•    Mazizmēra digital signage risinājums
•    Digitālais konsultants
•    Interaktīvs iepirkšanās asistents
•    Veikalā klātesošs analīzes rīks
•    Interaktīva cenu zīme
•    Elektroniska plaukta apmale

VIVID Shelf Edge aptver plašas tehnoloģiskās priekšrocības un paver ceļu atklātai, padziļinātai komunikācijai ar katru klientu, kam mūsdienu tirgū ir ļoti liela nozīme. Tas nostiprina jūsu produkta reputāciju, promotē biznesu un uzskatāmi uzlabo pārdošanas rezultātus.

Visaptverošas iespējas – individuāli pielāgots risinājums – tūlītējs rezultāts.

Tūlītēja uzmanība: Košs un krāsains skārienjutīgs ekrāns turpat plauktā. Iespēja piesaistīt pircēju uzmanību ar animētu un interaktīvu saturu. Spilgts un atmiņā paliekošs iespaids uzlabo biznesa tēlu.
Tūlītēja mijiedarbība: Iespēja sasniegt plašu un daudzveidīgu publiku, izmantojot valodas un valūtas uzstādījumu opcijas. Ērti praktizēt piepārdošanu, norādīt pieejamību (rezerves, preču novietojums, dizaina variācijas u.c.).
Tūlītēja atgriezeniskā saite: Mazāk piepūles, vairāk informācijas. Iebūvētie sensori palīdz izveidot veikala apmeklējuma intensitātes karti, izmērīt, cik ilgi un cik bieži pircēji uzturas pie plaukta, un padziļināti izvērtēt klientūru. Ar informatīvu un atraktīvu aptauju palīdzību noskaidrojiet pircēju viedokli.
Tūlītēja integrācija: Vizuālā un informatīvā satura konsekvence un integrācija dažādos plašsaziņas līdzekļos ir iedarbīgs pārdošanas rīks. Satura izplatīšana un ierīces pārvaldība notiek, izmantojot mākoni. Viegla integrācija ar klienta erp/wms sistēmām un ar veikala iekšējās saziņas sistēmu.
Tūlītēja ietekme: Ar VIVID Shelf Edge displejeim bizness kļūst videi draudzīgs. Interaktīvais displejs sniedz iespēju ietaupīt dabas un cilvēkresursus, kā arī iztikt bez baterijām un drukātām reklāmām. 
Tūlītēja uzstādīšana: Viedas tehnoloģijas paredz vieglu uzstādīšanu. Elementāra instalācija, izmantojot pielāgotas barošanas līstes, un elastīgs novietojums uzplaukta: 90° leņķī augšējos plauktos un 67° leņķī zemākos plauktos. Sniedzam atbalstu uzstādīšanā un apkopē.

Šis risinājums ir izdevīgs un pieejams katram, neatkarīgi no mēroga. Nav jābūt LIELAM, lai varētu atļauties VIVID Sheld Edge displejus. 
Produktu ir iespējams pamēģināt jau tūlīt pat, piesakoties 2 mēnešu izmēģinājuma periodam ar īpaši izdevīgiem nomas nosacījumiem.

Tā laikā viss iekļauts:
- Samontētas līstes un visi nepieciešamie aksesuāri
- Vivid interaktīvie plauktu displeji
- Pieeja mākoņa platformai
- Wi-Fi maršrutētājs
- Dizaina un maketa sagataves
- Analītikas datu un efektivitātes analīzes
- Sniedzam atbalstu, pirms izmēģinājuma perioda definējot biznesa mērķus, tā laikā uzraugot darbību, apkopojot datus, nodrošinot tehnisko palīdzību un noslēgumā izvērtējot rezultātus.

Viena no lielākajām VIVID Sheld Edge displejiem priekšrocībām ir iespēja pielāgot to tieši jūsu biznesa vajadzībām un pārdošanas mērķiem. Izmantojiet jauno Vivid Tech platformu, optimizējiet sava biznesa ikdienu un esiet soli priekšā.
 

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.