Valmierā uzstādīts interaktīvs digitālais kiosks

Valmierā, Cēsu ielā 4 uzstādīts āra 75 collu liels kiosks, kas paredzēts ātrai un ērtai informācijas nodošanai iedzīvotājiem, kā arī kalpo kā mūsdienīgas pilsētvides elements. Tā galvenās funkcijas ir interaktīvā un mūsdienīgā veidā informēt Valmieras iedzīvotājus par aktualitātēm, jaunumiem un citiem iedzīvotājiem aktuālu informāciju 24/7.

Hansab sadarbībā ar Infinitus, kas ir eksperts āra publisko digitālo risinājumu ražotājs, piedāvāja klienta vēlmēm visatbilstošāko kiosku. Ņemot vērā to, ka kiosks paredzēts uzstādīšanai pilsētvidē, tad svarīgākā kioska funkcija ir būt izturīgam pret dažādiem laikapstākļiem. Kiosks aprīkots ar tehnoloģiju, kas nodrošina informācijas redzamību pat tiešos saules staros. Tāpat tas ir izturīgs pret lietu, vēju, vandālismu un citiem ārējās vides faktoriem.

Kioska viena no būtiskākajām priekšrocībām ir tā, ka tas prasa minimālas pēcpārdošanas aktivitātes uz izmaksas, jo kioska tehniskais stāvoklis tiek pārvaldīts ar īpaši izstrādātu ražotāja Cloud-Based programmatūru attālināti. Programmatūra ļauj noteikt kioska tehnisko stāvokli, mainīt ekrāna iestatījums, novērst uz vietas radušās problēmas un pat restartēt kiosku neatrodoties tam blakus.

Attālināti tiek pārvaldīts arī attēlotais informatīvs saturs ar Cloud-Based Signagelive programmatūru, nodrošinot iespēju mainīt saturu, kad vien tas nepieciešams.

“Vēl nozīmīgs ieguvums ir pievilcīga pilsētvide, pamazām aizstājot pārvietojamos reklāmas stendus, kur izvietotas reklāmas drukātā formātā. Tāpat tā ir plašāka informācijas sniegšana iedzīvotājiem, jo, tā kā reklāma ir digitālā formātā, to iesūtīt publicēšanai var dažādas iestādes un organizācijas, kas citkārt lielformāta plakātu par kādu norisi drukātā veidā izvēlas neveidot,” stāsta Laura Moča, Valmieras pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece.

Embedded thumbnail for Valmierā uzstādīts interaktīvs digitālais kiosks
Atpakaļ