Transporta videonovērošana

Hansab piedāvā Mobotix videonovērošanas risinājumu transporta nozarei. Mobotix ir profesionālu video sistēmu ražotājs no Vācijas , kas piedāvā plašu IP videonovērošanas kameru klāstu.

Mobotix videonovērošanas kameras raksturo ilgs kalpošanas laiks un izturība pret apkārtējās vides ietekmi. Sistēmu vēl drošāku padara decentralizācijas pieeja  - katra kamera ir autonoma ierīce, kas spēj funkcionēt neatkarīgi, un gadījumā, ja tiek zaudēts savienojums ar datu uzglabāšanas sistēmu, ierakstu veic atmiņas kartē.

Vērts atzīmēt, ka Mobotix programmatūra un atjauninājumi ir bezmaksas, tā ietver arī augstas kvalitātes sensorus un speciālu video kodēšanu MxPEG. Mobotix risinājumos ir integrēta programmatūra, kas uztver un analīzē cilvēku plūsmu datus, tai skaitā pārvietošanās ieradumus un pulcēšanās vietas.

Tāpat Mobotix kameras aprīkotas ar skaļruņiem, kas spēj atskaņot iepriekš sagatavotu tekstu vai audio signālu brīdi, kad tiek fiksēta kustība. Kamerām spēj veikt paš-diagnostiku, ja tiek fiksētas kādas problēmas sistēmas darbībā, tā automātiski informē par to novērošanas centrāli. Mobotix kameras raksturo zemākās ekspluatācijas izmaksas tirgū.

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.