Sūtījumu piegādes sistēmas

Sūtījumu piegādes risinājumi rada būtisku atbalstu dinamiskajai e-komercijas uzņēmumu attīstībai. Automatizēta sūtījumu piegāde, var būtiski samazināt loģistikas ķēdes izmaksas un uzlabot klientu pieredzi pašapkalpošanās jomā.

Sazinieties ar mums
 • Samaziniet loģistikas izmaksas
  Samaziniet loģistikas izmaksas

  KePol loģistikas risinājums, zināms kā pakomāts, samazina piegādes pirmā un pēdējā posma pakalpojumu izmaksas un paaugstina darbības efektivitāti. Vienlaikus tiek saglabāta un stiprināta klientu lojalitāte, jo pakalpojumi, kas atbilst aizvien pieaugošajām un izaicinošākajām galalietotāja prasībām, ir viegli izmantojami un vienmēr pieejami. Risinājums sevī ietver vismodernāko programmnodrošinājumu un iespēju viegli integrēt esošajās loģistikas sistēmās un procesos.

 • Palieliniet piegādes efektivitāti
  Palieliniet piegādes efektivitāti

  Ar piegādes sūtījumu risinājumiem, sūtījumu saņēmējiem un nosūtītājiem ir iespējams to nodot pakomātos vai paku stacijās visu diennakti, septiņas dienas nedēļā tieši tur un tad, kad viņi vēlas. Sūtījumu pakomāti ir efektīvs rīks, lai automatizētu un optimizētu loģistikas procesus, ietaupot sūtītāja, piegādātāja un saņēmēja laiku.

   

   

 • Palieliniet klientu lojalitāti
  Palieliniet klientu lojalitāti

  Droša, uzticama preču piegāde modernos sūtījumu pakomātos, īstajā vietā un laikā, tieši tad, kad tas nepieciešams. Šī risinājuma izmantošana ir vienkārša un intuitīva jebkuras klientam. Ar mūsdienīgajiem KePol risinājumiem ir iespējams īstent drošu, ātru un ērtu sūtījumu saņemšanu un nodošanu, kas nodrošinās nevainojamu klientu pieredzi.. .

Mūsu realizētie projekti

Hansab uzstāda vēl 5 DPD Paku Skapjus visā Latvijā

Turpinot 2016.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Hansab uzstāda 45 DPD paku terminālus visā Baltijā paku nosūtīšanai un saņemšanai

Pērn Hansab realizēja ievērojamu Baltijas mēroga automatizācijas projektu, uzstādot vairāk kā 45 automatizētus paku terminālus vadošajam sūtījumu piegādātājam Baltijā un Eiropā - DPD. Attīstoties e-komercijai un palielinoties sūtījumu saņēmēju skaitam, DPD turpina investēt Pickup tīkla infrastruktūras attīstībā, nodrošinot klientiem pakalpojumus atbilstoši nozares augstākajiem standartiem.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Hansab uzstādījis 41 pakomātu terminālu lielākajās Lietuvas pilsētās

Galvenā atšķirība starp parastu paku nosūtīšanu un paku nosūtīšanu, izmantojot pakomātus, ir tā, ka sūtot paciņu, izmantojot pakomātu, nav svarīgi, kāds ir tās svars, šajā gadīju

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu

Sazinieties ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.