Surface Guard pārvietojamie ceļu bloķētāji

ATG Access ir izstrādājis Surface Guard sistēmu, kas ir paredzēta īslaicīgu publisku pasākumu aizsardzībai.

Sistēmu piegādā sadalītu elementos, katram no tiem ir neliels svars un sakrautā stāvoklī tie veido pilnīgi plakanu krāvumu, nodrošinot ļoti vieglu transportēšanu. Sistēma ir kompakta, viegli uzglabājama, viegla, vienkārši transportējama, izturīga, kā arī viegli uzstādāma. Uzstādīšanai uz viena standarta platuma ceļa, kura abās pusēs ir ceļa apmales, četru cilvēku spēkiem un izmantojot pacelšanas stieņus, ilgst tikai 40 minūtes. Autoiekrāvēja palīdzība nav nepieciešama.

Sistēma ir modulāra, uzstādāma uz virsmas un tajā ir izmantotas daudzas novatoriskas funkcijas, pateicoties kurām sistēmas piegādi un uzstādīšanu ir iespējams īstenot, izmantojot vieglus transportlīdzekļus. Uzstādot Surface Guard sistēmu, tajā ir iespējams ietvert dažādus jau pastāvošus ielu aprīkojuma elementus.

Šī novatoriskā sistēma ir piemērota ceļa profila izliekumam un dažādiem līmeņiem, kurus veido ceļa apmales vai gājēju drošības saliņas. Sistēma ir izstrādāta tā, lai tā būtu estētiski patīkama un nepiešķirtu videi "nedraudzīgu" vai "draudīgu” noskaņu.

Surface Guard sistēmas elementi nodrošina, ka norobežotajā teritorijā var iekļūt tikai gājēji un riteņbraucēji. Lai nodrošinātu piekļuvi avārijas dienestu transportlīdzekļiem, standarta izkārtojumā ir iespējams iekļaut transportlīdzekļu šķērsošanas vietu.

Transportēšanas vai uzglabāšanas vajadzībām uz vienas parastā izmēra paletes plakaniski ir iespējams novietot 
6-10 sistēmas elementus. Pateicoties tam, ceļa platuma aizsardzības nodrošināšanai ir nepieciešams mazāks sistēmas piegādei izmantojamo transportlīdzekļu skaits, nekā gadījumā, kurā barjerām izmanto vairāk tradicionālos betona vai tērauda blokus. Visus sistēmas elementus ir iespējams pārvietot cilvēku spēkiem, bez autoiekrāvēju palīdzības.

 
 

SURFACE GUARD SISTĒMA

Moduļa platība

1425 mm (priekša-aizmugure) x 1185 mm (platums)

Aizsardzības sistēmas augstums virs zemes

700 mm

Rampas garums

Standarta garums ir 450 mm. Pieejami alternatīvi garumi.

 

Pieejamā apdare

Ar gaiši pelēku poliuretāna apvalku. Pēc klienta pieprasījuma to ir iespējams pārklāt ar vinilu.

Drošības klasifikācija

IWA 14: V/2,500(N1G)/48/90:4.5

IWA 14: V/7,200(N3C)/32/90:4.8

 

Papildu risinājumi

Standarta komplektācijai ir iespējams pievienot transportlīdzekļiem paredzētu šķērsošanas vietu, kas nepieciešamības gadījumā nodrošina piekļuves ceļu avārijas dienestu transportlīdzekļiem.

 

surface_guard_uzstadisana.pdf

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.