Seifu slēdzenes

Šis produktu klāsts – sākot no zemākā līdz augstākajam drošības līmenis – ir unikāls dotajā nozares sektorā, un tādēļ mēs esam pārliecināti par savu spēju nodrošināt atbilstošus risinājumus jebkuram pretestības līmenim, kāds nepieciešams Jūsu seifam, drošības konteineriem vai jebkādām citām drošas glabāšanas ierīcēm. Attiecībā uz slēdzenes tipu mēs izvēlēsimies atbilstošāko no katras slēdzeņu klases. Lai kādas būtu apdrošinātāju prasības: ECB-S, EN 1300, VdS vai jebkāds cits sertifikāts – mēs varam tās visas nodrošināt.

Elektroniskajām (kodētajām) slēdzenēm ir kods, kas visbiežāk sastāv no 6 cipariem. Šīm slēdzenēm var būt aizsardzības klase A (1) līdz D (4), un tās ir sertificētas saskaņā ar EN 1300 standartu. Vienkāršākajiem modeļiem var būt viens atvēršanas kods, bet ir iespējamas arī pastiprinātas drošības slēdzenes, kurām var būt līdz pat 25 un vairāk atsevišķi lietotāju kodi (katram lietotājam var būt savs individuālais kods). Atkarībā no slēdzeņu modeļa, iespējamas dažādas papildus funkcijas: laika aizkavēšana, četru acu atvēršanas funkcija, klusās signalizācijas funkcija, audits utt.

Mehāniski kodētajām slēdzenēm var būt 3 līdz 4 dubulto ciparu kodu kombinācijas. Slēdzenēm var būt aizsardzības klases A līdz C, un tās ir sertificētas saskaņā ar EN 1300 standartu. Kodi var tikt viegli mainīti saskaņā ar drošības prasībām vai atbilstoši klienta vajadzībām. Iespējamas dažādas kodu kombinācijas.