SCAN COIN CoinCasher™

CoinCasher™ ir monētu depozīta sistēma, kas ļauj klientam viegli iemaksāt monētas, kā arī nodrošina jums vieglu peļņas gūšanas avotu, kas aizņem mazāk kā vienu kvadrātmetru platības.

CoinCasher™ ir ideāli piemērots izvietošanai mazumtirdzniecības iestādēs un nodrošina klientiem motivāciju un iespēju viegli samainīt monētas pret čeku, ar ko norēķināties par pirkumiem jūsu veikalā, vienlaikus izvairoties no nepieciešamības doties uz banku un apgrūtināt sevi ar monētu skaitīšanu un šķirošanu.

Ņemot vērā, ka CoinCasher™ aizņem mazāk kā vienu kvadrātmetru platības, neprasa nekādus ieguldījumus izejmateriālos un tikai minimālus ieguldījumus apkopē un lietošanas apguvē, tas nodrošina jums jaunu, interesantu peļņas avotu – turklāt tādu, kas sevi ir pierādījis jau daudzos tirgos.

Jūs varat izvēlēties, kādu komisijas maksu vēlaties iekasēt par katru darījumu. Taču tas ir tikai sākums - CoinCasher™ piedāvā jūsu veikalam daudzas citas peļņu nesošas priekšrocības:

  • Komisijas maksa. Jūs izvēlaties komisijas maksu par pakalpojumu sniegšanu savā tirgū - ASV standarta komisijas maksa sastāda aptuveni 9%.
  • Ieņēmumu pieaugums. Pieredze rāda, ka daudzi klienti izmanto jauniegūto skaidro naudu, lai iepirktos tajā pašā veikalā.
  • Pieaugošs veikala apmeklējums. Klientiem patīk pašapkalpošanās iespēja. Pētījumos noskaidrots, ka klienti ir ar mieru speciāli apmeklēt tos veikalus, kuros atrodas pašapkalpošanās iekārtas.
  • Lielāka peļņa no viena kvadrātmetra. CoinCasher™ aizņem ļoti maz vietas, 0,34 kvadrātmetri grīdas platības, toties rada ievērojamus ienākumus.
  • Investīciju rentabilitāte. CoinCasher™ var atlīdzināt jūsu sākotnējos ieguldījumus ātrāk nekā vairums citu tirdzniecības automātu – nav jāiepērk izejmateriāli vai jātērē laiks uzpildei.
  • Individuāla pielāgošana un atbalsts.

CoinCasher™ tiek piegādāts kā ieteicamā bāzes iekārta (balstoties uz SCAN COIN pārbaudītajām skaidras naudas depozīta sistēmām), taču to var individuāli pielāgot Jūsu uzņēmuma specifiskajām vajadzībām ar vairāku modulāro uzlabojumu palīdzību. Piemēram, var pievienot šķirošanas iespēju, kas automātiski sašķiro dažādu vērtību monētas, kā arī pievienot krāsu filtru, dažādu tipu karšu lasītājus utt.

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.