Pirkumu ceļvedis

Kā iepirkties?

 1. Visas mūsu interneta veikalā norādītās cenas ir ar PVN
 2. Izvēlieties preci un noklikšķiniet pogu “Pievienot grozam”.
 3. Jūs automātiski tiksiet novirzīti uz iepirkumu grozu un varēsiet aplūkot preces, ko esat pievienojuši produktu grozam.
 4. Ja vēlaties turpināt iepirkšanos noklikšķiniet uz  "Turpināt iepirkties" pogas, lai veiktu pirkumu noklikšķiniet uz "Izrakstīties" pogas.
 5. Nākamajā logā jums ir jāaizpilda nepieciešamā informācija - vārds, uzvārds, uzņēmuma nosaukums, juridiskā un faktiskā adrese utml. Jūs varat mainīt norēķinu (juridisko) adresi aizpildot laukus sadaļā "Norēķinu informācija" un adreses logā ievadīt nepieciešamo juridisko adresi. Klikšķiniet uz "Pārskatīt pasūtījumu" pogas un Jūs automātiski tiksiet novirzīti uz pasūtījuma apstiprinājuma lapu, kas parāda informāciju par jūsu pasūtījumu. Pārbaudiet informāciju un, ja viss ir labi, noklikšķiniet uz "Iesniegt pasūtījumu".

Maksājumi

 1. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas uz jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins.
 2. Veiciet maksājumu, maksājuma uzdevumā norādot rēķina numuru.
 3. Rēķins jāapmaksā piecu dienu laikā no pasūtījuma brīža, pretējā gadījumā pasūtījums tiks anulēts.
 4. Rēķina oriģināls tiks izsniegt preces saņemšanas brīdī.

Piegāde

 1. Preču piegāde ar kurjera starpniecību: Mājas lapas izstrādes procesā vēl nav iespējams izvēlēties preču piegādi, tāpēc par tās nepieciešamību, lūdzam, rakstīt uz e-pastu sales@hansab.lv. Preču piegāde uz norādīto adresi tiks nodrošināta 2 (divu) darba dienu laikā, pēc tam, kad ir veikta rēķina apmaksa. Ja piegādei būs nepieciešams ilgāks laiks, mēs ar Jums sazināsimies. Piegādes maksa Rīgā ir EUR 7.00, maksā iekļauts PVN, lai noskaidrotu piegādes maksu ārpus Rīgas, lūdzam rakstīt uz sales@hansab.lv. Ja vēlaties pasūtīt preces ārpus Latvijas, lūdzu, sūtiet e-pastu uz hansab@hansab.lv un mēs veiksim transporta izmaksu aprēķinu.
 2. Preču saņemšana Hansab birojā: Preču saņemšana Hansab birojā, adrese: Piedrujas iela 7, Rīga ir iespējama tikai pēc rēķina apmaksas. Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai 8:30-17:30. Lūdzu, ņemiet līdzi rēķinu.

Garantija

Visām precēm ir ražotāja garantija! Informāciju par garantijas termiņiem jūs varat izlasīt pie preču apraksta,  rakstot uz hansab@hansab.lv.

Atteikuma tiesības

Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā no pirkuma brīža. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinieties vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri.

Lai saņemtu naudas atmaksu, lūdzam, rakstīt oficiālu iensiegumu uz hansab@hansab.lv, neaizmirstot norādīt savu kontaktinformāciju un bankas konta numuru, pārskaitījums tiks veikts 7 darba dienu laikā.

Ja vēlies izmantot atteikuma tiesības – lūdzam ņemt vērā šādus ieteikumus:

- pārbaudi, taču nelieto preci;

-saglabā un nesabojā preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju (aizlīmētus plastikāta iepakojumus vari rūpīgi atvērt ar šķērēm);

Gadījumā, ja gribi atteikties no preces, tā ir jānogādā Hansab birojā Rīgā, Piedrujas ielā 7 personīgi vai arī pa pastu. Piegādes maksa netiek atgriezta, kā arī atgriešanas izmaksas ir jāapmaksā pašam klientam. Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai 8:30-17:30.

Klientu dienests

Ja Jums ir kādi jautājumi vai problēmas, lūdzu, sazinieties ar Hansab klientu apkalpošanas dienestu, rakstot uz e-pastu hansab@hansab.lv vai zvanot pa tālruni +371 67357064; 371 67325550.