Pašapkalpošanās termināļi un integrētas sistēmas

Maksājumu risinājumi bez apkalpojošā personāla ietver plašu termināļu klāstu, kas paredzēti tieši šim nolūkam. Tie visi atbilst jaunākajiem drošības un nozares standartiem, ļaujot viegli integrēt bezskaidras naudas maksājumu pieņemšanu pašapkalpošanās kioskos un tirdzniecības automātos. Pašapkalpošanās termināļus var savienot ar POS sistēmu. Ierīces var nolasīt datus no klienta kartēm un personas identifikācijas apliecībām.

Sazinies ar mums
 • Modulārie risinājumi
  Modulārie risinājumi

  Ērti pielāgojams, izturīgs un viegli izmantojams, unikālais Ingenico modulāro pieņemšanas ierīču komplekts ir piemērots jebkāda veida iekštelpu un āra pašapkalpošanās automātu izmantošanas gadījumiem. Viegli integrējama bezskaidras naudas maksājumu pieņemšana jebkuros pašapkalpošanās kioskos, kā arī jebkādu drošu elektronisku maksājumu pieņemšana. Ideāli piemēroti degvielas uzpildes stacijām, autostāvvietām, pakomātiem un elektromobiļu uzlādes maksājumu stacijām. Integrēšana pārdošanas lietotnēs tiek veikta ar posXML saskarni.

 • Brīvi stāvoši termināļi
  Brīvi stāvoši termināļi

  Lietotājam draudzīgi, kompakti un pret vandālismu droši Ingenico termināļi tirdzniecības automātiem un informācijas kioskiem. Šīs viss-vienā ierīces spēj pārvaldīt visas maksājumu shēmas, pateicoties iestrādātam bezkontakta lasītājam un hibrīda karšu lasītājam ar kontaktu. PIN var ievadīt tieši uz ekrāna vai ar mehānisku klaviatūru atbilstoši ierīces norādēm. Standarta risinājums izmantošanai tirdzniecības automātos ar mdb vai citu ekvivalentu protokolu.

   

Skatīt mūsu projektus

Hansab uzstāda Latvijā pirmo bezskaidras naudas norēķinu sistēmu pašapkalpošanās automazgātavās

Mūsdienās arvien straujāk sāk attīstīties pašapkalpošanās automazgātavu pakalpojumi, un jau šodien tās ieņem būtisku lomu automazgātavu tirgū.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Pašapkalpošanās risinājums kinoteātrī

Lai nodrošinātu ātru klientu plūsmu un izvairītos no garām apmeklētāju rindām kases zonās, Apollo kinoteātrī Igaunijā uzstādīts pašapkalpošanās risinājums.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Pirmais pašapkalpošanās kiosks dāvanu karšu iegādei

Hansab, pēc UAB „Emoti Group“ pieprasījuma, izveidoja un uzstādīja pirmo dāvanu karšu pašapkalpošanās kiosku Somijā, kas ne tikai optimizē pārdošanas procesu, bet arī veido pašu

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Rīgā un Tallinā McDonald`s pašapkalpošanās kioski aprīkoti ar norēķinu termināliem

Tallinā, ātrās apkalpošanas restorāns McDonald`s aprīkots ar pašapkalpošanās kioskiem, kas nodrošina pasūtījumu veikšanu, izmantojot skārienjutīgo ekrānu.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu
Karšu maksājumu risinājums pašapkalpošanās automazgātavās

Pašapkalpošanās automazgātava ir vieta, kur ikviens var ātri un lēti nomazgāt savu automašīnu ar augstspiediena mazgāšanas iekārtu.

Lasīt pilnu risinājuma aprakstu

Sazinies ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.