Papīra smalcinātājs AL1

Sākot no smalcinātāja, kas novietojams blakus galdam, līdz liela apjoma iekārtai, visas mūsu iekārtas atbilst augstākajiem ērtas lietošanas un funkcionalitātes, veiktspējas un ilgmūžības standartiem.

Mūsu »BIZNESA SMALCINĀTĀJI«, izstrādāti un ražoti Balingenā, ir pieejami visos DIN Drošības līmeņos (ieskaitot 6. līmeni). Jau vairāk kā 55 gadus tie palīdz aizsargāt Jūsu datus, pateicoties no īpaši norūdīta tērauda izgatavotiem griezējnažiem. Mūsu novatoriskā DROŠĪBAS – AIZSARDZĪBAS - SISTĒMA (DAS) nosaka ekspluatācijas drošības un pārliecības standartu. Augstas kvalitātes koka korpusi un sastāvdaļas papildina IDEAL produktu komplektus.

”SPS“– drošības aizsardzības sistēmu kopums: elektroniski vadāms, caurspīdīgs drošības pārsegs padeves atvērumā kā papildus drošības elements; ”EASY_SWITCH“ – inteliģentās vadības elements norāda uz smalcinātāja darbības statusu ar dažādu krāsu kodu un izgaismotu simbolu palīdzību; automātiskā atpakaļgaita un strāvas atslēgšana (novērš papīra iestrēgšanu); sensorā piepildījuma līmeņa kontrole ar automātiskās atslēgšanās funkciju, ja strēmeļu tvertne ir pilna; elektroniskā durvju aizsardzība ar magnētisko slēdzi; dubultā motora aizsardzība; enerģijas taupīšanas režīms. 

http://www.ideal.de/component/option,com_idealproducts/Itemid,100295/cat...

 

*Lai uzzinātu produkta cenu, lūgums sūtīt pieprasījumu!

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.