Padeves atvilktnes un caurlaides sistēmas uzstādīšanai fasādēs, starpsienās un durvīs

SITEC ražo plaša pielietojuma spektra no priekšpuses atveramas atvilktnes un caurlaižu sistēmas. Mūsu atvilktnes tiek izmantotas, piemēram, apsardzes ēkās, degvielas uzpildes stacijās, bankās, valūtas maiņas punktos, militāros objektos un ražošanas uzņēmumos.

Šajā nodaļā Jūs atradīsies atvilktnes, kuras var uzstādīt fasādes sienā vai starpsienā. No priekšpuses atveramas atvilktnes atrodas vienā līmenī aizvērtā veidā. Atvilktne tiek izstumta uz priekšu no fasādes klientu apkalpošanai. No priekšpuses atveramās atvilktnes lielākoties tiek lietotas iekštelpās. Protams, šo atvilkņu sistēmu komplektācijai mēs varam piedāvāt savu SITEC DELTA iekšējās komunikācijas sistēmu, lai nodrošinātu optimālu komunikāciju starp Jūsu personālu un apmeklētājiem.

Mūsu ražotās no priekšas atveramo atvilkņu sistēmas atbilst augstākās drošības klasifikācijai attiecībā uz ložu necaurlaidību, ielaušanās un uguns izturību. Tāpat mēs varam piedāvāt gāzes necaurlaidīgas atvilktnes. Papildus šeit demonstrētajām standarta atvilktnēm, SITEC var ražot arī speciālas atvilktnes atbilstoši Jūsu prasībām. Lūdzam pieprasīt sīkāku informāciju