Naudas apstrādes tehnika

 • NCR nodrošina pašapkalpošanās un tirdzniecības vietu risinājumus bankām un mazumtirgotājiem.

  NCR

  De La Rue ir vadošais skaidras naudas šķirošanas iekārtu un programmu risinājumu nodrošinātājs centrālajām bankām, palīdzot tām samazināt skaidras naudas apstrādes izmaksas.

  De La Rue

  NBS ir līderis viedkaršu risinājumu jomā. Tas nodrošina risinājumus karšu personalizēšanai, drošības identifikācijai, viedkaršu ražošanai, kā arī pilna spektra karšu drukāšanas un iespiešanas risinājumus.

  NBS TECHNOLOGIES LTD.

  Augstas kvalitātes banku un kazino pašapkalpošanās aprīkojuma ražotājs. Izmanto banku, mazumtirdzniecības, azartspēļu, skaidras naudas pārvadājumu un valsts iestādēs.

  Hess Cash Systems

 • Ingenico ir pasaules vadošais maksājumu risinājumu nodrošinātājs.

  Ingenico

  Masterwork Automodules ir liela pieredze un reputācija esošo tehnoloģiju uzlabošanā un optimizēšanā, lai piedāvātu lielāku veiktspēju, lielāku uzticamību, energoefektivitāti un labāku lietotāja pieredzi.

  Masterwork Automodules

  Oberthur Cash Protection ir viedo drošības sistēmu nodrošinātājs, kas piedāvā risinājumus cilvēku un vērtslietu aizsardzībai.

  Oberthur

  Procoin ir skaidras naudas apstrādes iekārtu izstrādātājs un ražotājs.

  Procoin

 • Scan Coin ir vadošais pasaules uzņēmums, kas nodrošina monētu un banknošu automātiskās apstrādes risinājumus.

  Scan Coin

  OneSpan ir pasaules līderis drošas autentifikācijas un e-parakstu risinājumu jomā, specializējoties tīkla kontu, identitāšu un transakciju jautājumos.

  OneSpan

  Glory piedāvā augstas kvalitātes risinājumus skaidras naudas apstrādei, piemēram, bankām, mazumtirdzniecības pārstāvjiem, skaidras naudas pārvadātājiem (UIN) un sabiedriskā transporta uzņēmumiem.

  Glory Global Solutions