Maksājumu termināļi

Hansab ir Ingenico pārstāvis, kurš ir pasaules līderis maksājumu jomā, nodrošinot viedus, uzticamus un drošus maksājumu risinājumus. No pamata maksājumu pieņemšanas līdz sarežģītākajām īpašībām un funkcijām, Ingenico maksājumu termināļi ir izstrādāti, ņemot vērā ērtību, drošību un vienkāršību.

Maksājumu termināļu piedāvājumu skati šeit 

Sazinies ar mums
 • Klienta POS termināļi
  Klienta POS termināļi

  Klienta POS termināļu klāsts ir izstrādāts, lai dotu iespēju tirgotājiem pieņemt visas maksājumu metodes un uzlabot patērētāju pieredzi tirdzniecības vietā. Šos termināļus var izmantot kā atsevišķas ierīces vai vienkārši integrēt kases aparātā, apmierinot vajadzības pat visprasīgākajās situācijās. Šo stacionāro termināļu komplekts iekļauj pinpad termināli viedkaršu nolasīšanai un PIN kodu ievadīšanai.

 • Mobilie termināļi
  Mobilie termināļi

  Mobilie termināļi ir viegli un mazi, ar tiem ir ērti rīkoties un pārnēsāt. Mobilie termināļi ir ideāli maksājumu pieņemšanai, kad neatrodaties pie kases. Pircējam vairs nav jāmēro ceļš uz kasi, jo šis kompaktais terminālis ir bez vada, tādējādi nodrošinot iespēju to  aiznest uz jebkuru vietu, kur ir pircējs. Paredzēts izmantošanai gan iekštelpās, gan ārā, tas ir labākais risinājums restorāniem un mazumtirgotājiem, kuri meklē maksājumu pārnesamību.

 • Viedie termināļi
  Viedie termināļi

  Viedais terminālis ir ierīce, kas ļauj mazajiem mazumtirgotājiem piedāvāt saviem klientiem karšu maksājumus. Terminālis ir savienots ar viedu ierīci, izmantojot tehnoloģiju Bluetooth, un viss, kas Jums ir nepieciešams ir interneta pieslēgums. Tādējādi terminālis ir ļoti mobils un ideāli piemērots izmantošanai taksometrā, gadatirgū vai izbraukuma tirdzniecībā. Risinājums ir piemērots maziem uzņēmumiem, kuriem dienā nav liels skaits karšu maksājumu.

Sazinies ar mums

CAPTCHA
Šis ir testa jautājums, lai novērstu automatizētu spam plūsmu un noteiktu, vai jūs esat apmeklētājs-cilvēks.