Maksājumu sistēmas & naudas apstrādes tehnika

Elektroniskos maksājumus mēs padarām vieglākus, ātrākus un daudz efektīvākus. Savukārt jebkurš komersants palielina konversijas likmi, vairo patērētāju iepirkšanos, aizsargā savu biznesu pret krāpšanu un pārkāpumiem, vienlaikus optimizējot maksājumu izmaksas.

POS sistēmas

NCR POS sistēmas palīdz Jums ietaupīt darba laiku un nodrošināt kontroli. Mūsu produkti nodrošina būtisku veiktspēju un funkcionalitāti, pateicoties energoefektīviem procesoriem un konfigurācijas iespēju dažādībai, tostarp grafiskiem patērētāju displejiem, bezvadu iespējām un integrētai biometrijai.

Produkta kategorija

POS termināli

Pateicoties maksājumu termināliem ir iespējams ieviest maksājumu karšu lietošanu plašākos apmēros, radot veikalos apstākļus maksājumu karšu pieņemšanai un bezskaidras naudas norēķinu veikšanai. Saistībā ar jaunu, drošu maksājumu karšu, kas balstītas uz čipkaršu tehnoloģiju, ieviešanu, Hansab piedāvā pasaules vadošā termināļu ražotāja Ingenico izstrādātos maksājumu terminālus.

Produkta kategorija

Valūtas detektori

Viltoto eiro kvalitāte pastāvīgi pieaug, un ar vizuālās pārbaudes palīdzību bieži vien nav iespējams nošķirt īstu naudu no viltojuma. Mēs iesakām vienmēr lietot valūtas detektorus banknošu pārbaudei. Lai ātri un efektīvi varētu atklāt viltotas banknotes, Hansab piedāvātie eiro detektori pārbauda dažādus banknošu drošības elementus - magnētiskās joslas, infrasarkanos elementus, attēlus un ūdenszīmes. Eiro detektori pasargās Jūs no viltotu banknošu ieplūšanas biznesā.

Produkta kategorija

Banknošu skaitītāji/šķirotāji

Neskatoties uz mūsdienās strauji pieaugošajiem elektroniskajiem bankas maksājumiem, skaidras naudas aprites summas turpina palielināties. Naudas skaitīšana manuāli ir neērta un neprecīza, tāpēc mēs piedāvājam banknošu skaitītājus ātrai un precīzai naudas apstrādei.

Produkta kategorija