Izpēte un plānošana

Hansab pārdošanas menedžeri palīdzēs Jums atrast labāko risinājumu Jūsu projektam un izveidos pirmos rasējumus. Ja nu gadījumā tomēr māc šaubas, mēs piedāvājam iespēju dzīvē apskatīties, kā mūsu risinājumi faktiski darbojas.

Konsultācijas, pirmspārdošanas atbalsts

Pārdošanas vadītāji konsultējas ar klientiem un noskaidro viņu vajadzības. Šajā laikā tiek atrasts vispiemērotākais produkts gaidāmajam projektam vai risinājumam. 

Risinājuma dokumentācija un projektēšana

Konceptuālais posms, kur piedāvātie produkti kļūst par daļu no ēkas infrastruktūras vai zonas izkārtojuma. Piemēram, AutoCAD rasējums, kurā redzams, kā elektroniskās drošības risinājumi strādās kopā ar piekļuves kontroles sistēmu. Tas ne tikai palīdz saprast izmaksas, bet arī projekta konceptu un apjomu.

Iekārtu izmēģināšana

Katram klientam ir šaubas par to, vai šis ir labākais risinājums viņa projektam, vai gala patērētājiem tas patiks un viņi to izmantos, vai šī sistēma ietaupīs viņu laiku un resursus, vai tas paātrinās viņu darba procesus? Uz visiem šiem jautājumiem atbildes tiek rastas testēšanas posmā, kad Hansab piedāvā iespēju testēt produktus un risinājumus līdz pat 3 mēnešiem. Beidzoties testēšanas posmam, tiek analizēta iekārtas darbība.

Realizēto projektu apskate

Lai redzētu, kā piedāvātais risinājums darbojas dzīvē, mēs piedāvājam mūsu realizēto projektu apskati. Ir divu veidu apskates: pirmkārt, mēs varam parādīt Hansab uzstādījumus Baltijā, vai, ja tas līdz šim nav ticis veikts Baltijā, mēs piedāvājam apskatīt risinājumus mūsu piegādātāju rūpnīcās vai vietās, kur attiecīgie risinājumi jau ir ieviesti.