Inovācija darba laika uzskaitē

Jebkura uzņēmuma vissvarīgākā vērtība ir darbinieki. Tomēr vienlīdz svarīga ir izpratne par to, vai darbiniekiem ir piešķirti atbilstoši darba uzdevumi, vai viņiem ir piešķirtas tiesības, tostarp piekļuves tiesības, kas nepieciešamas darba veikšanai, un vai viņu darba laiks ir kvalitatīvi pavadīts.

Visizplatītākie drošības risinājumi ir uz lietotājiem balstīti karšu risinājumi, kas darbojas arī kā piekļuves risinājums. Tehniskās struktūras ziņā tie ir ļoti vienkārši, un tie uzrauga tikai darbiniekus, kuri ienāk un iziet no teritorijas. Līdz ar to nozīme ir nevis tehnoloģijai, bet gan uzticībai starp darbiniekiem un darba devēju, kad puses, nepārsniedzot savas pilnvaras, rīkojas savu darba uzdevumu robežās.

Nākotnes tehnoloģijas pamatā ir biometrija, kas garantē vislabāko darbinieku un darba vides drošību. Tas nozīmē, ka piekļuves sistēma vairs nav tikai rīks, kas pārrauga, kam, kad un kur darbinieki piekļūst, bet tā ir arī paplašināta platforma, kas, piemēram, ietver arī apmeklētāju reģistrēšanu. Apmeklētāju reģistrēšanas funkcija nodrošina to, ka apmeklētājs nokļūs vietā, kur tam ir tiesības nokļūt, taču viņam nebūs piekļuve telpām, kuras nav paredzētas apmeklētājiem.

Trīs vienā

Hansab savā portfelī ir iekļāvis programmatūras risinājumu ar biometriju, kurā apvienotas ierīces, kuru pamatā ir RFID, kā arī biometrija. Tas nodrošina kopēju darbinieku piekļuves sistēmu, kā arī apmeklētāju un darba laika administrēšanu un pārvaldību.

Galvenais risinājuma elements ir BioStar2 programmatūras platforma, kas sniedz pārskatu par sistēmā pievienotajiem lietotājiem, viņu tiesībām, pārvietošanos un darba laiku. Jaunā programmatūra ir intuitīva un vienkāršo ikdienas lietošanu. Šo aplikāciju var izmantot gan no datora, gan no mobilās ierīces.

Hansab risinājums, kas reģistrē darba laiku, garantē arī drošāku darba vidi. Laikā, kad mēs esam uzņēmīgāki pret slimībām, risinājumā ir integrētas ķermeņa temperatūras mērīšanas ierīces, lai pārliecinātos, ka darbinieks vai apmeklētājs, kurš ir slims neieies biroja vai uzņēmuma teritorijā.

Ir skaidrs, ka izmantotās ierīces neatpazīs konkrētu vīrusu vai slimību, taču tās palīdz identificēt darbinieku vai apmeklētāju ar slimības simptomiem un novērš iespējamo slimības izplatīšanos visā teritorijā.

Hansab darba laikas uzskaites sistēmas ieviešana, ietver arī maksimālo efektivitātes koeficientu, ja tai nodrošina saistību ar citām uzņēmuma ERP sistēmām,piemēram, grāmatvedības vai algas sistēma un noliktavas vadības sistēma.

  • Drošs – aplikācija var tikt izmantota tikai reģistrētiem darbiniekiem, kuri izmanto sistēmu;
  • Funkcionāls – nodrošina piekļuvi, darba laika uzskaiti un apmeklētāju reģistrāciju un administrēšanu.
  • Mūsdienīgs – piedāvā identifikāciju ar BLE vai NFC tehnoloģiju palīdzību.
  • Sertificēts  - sertificēts ar ISO 27001 un ISO 27701.
Nav atrasta neviena prece