Hansab uzsāk sadarbību ar Nordic ID

Patērētāju mainīgā iepirkšanās uzvedība lielā mērā ietekmē mazumtirdzniecības nozari. Iepērkoties, patērētāji sagaida tādu pašu vieglumu un ērtības, kādu piedāvā iepirkšanās tiešsaistē. Patērētāji vēlas iespēju brīvi iepirkties visu diennakti un vēlams netālu no mājām. Balstoties uz mainīgo patērētāju uzvedību apvienojot to ar spēcīgo ilgtspējības tendenci, tiek radīts pieaugošs pieprasījums pēc jauniem iepirkšanās konceptiem. 

Lai spētu nodrošināt jaunus, progresīvus, inovācijām un tehnoloģijām balstītus risinājumus, Hansab uzsāk sadarbību ar Nordic ID, Somijā bāzēts tehnoloģiju uzņēmums, kurš nodarbojas ar uz RFID tehnoloģijām balstītiem pašapkalpošanās risinājumu jeb autonomu, bez cilvēka klātesamības veikalu izveidi. Kas būtiski, Hansab projektu nodaļas kolēģi ir ieguvuši pieredzi un zināšanas apmācībās Somijā, lai arī Latvijā spētu realizēt autonomo veikalu projektu uzstādīšanu un apkalpošanu.

Nordic ID Oyj, Somijas tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas reāllaika preču izsekošanas un pašapkalpošanās risinājumos,ir izstrādājis uz RFID tehnoloģiju balstītus automatizētus pašapkalpošanās risinājumus, kuri darbojas autonomi, bez cilvēku klātesamības. Šie pašapkalpošanas mazumtirdzniecības risinājumi nodrošinās pilnīgu preču plūsmas pārskatāmību un uzlabos klientu pieredzi, kā arī izvairīsies no “out-of-stock”situācijām tādējādi pārdodot vairāk.

Automatizētiem pašapkalpošanās veikaliem RFID nodrošina daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar tehnoloģijām, kas balstītas uz videonovērošanas un analītikas risinājumiem. Nordic ID autonomā, bez cilvēka klātesamības veikala koncepcija S/MART ļauj veikli pielāgot veikala iestatījumus atbilstoši klientu vajadzībām un ir radīta tā, lai atbilstu nelielu mazumtirgotāju budžetam. Izvietošanas un uzturēšanas izmaksas ir nemanāmas un rentablas. Turklāt viegli pielāgojamas īpaši, ja nepieciešams veikt izmaiņas veikala sortimentā vai stāvu plānā. Pateicoties adaptīvajai koncepcijai, S/MART ir piemērotas dažādām vidēm, piemēram, viesnīcām, pašapkalpošanās noliktavām un viesnīcām. RFID tehnoloģija mazumtirdzniecībā savu debiju plašākā mērogā piedzīvoja tieši modes preču mazumtirdzniecībā. Savukārt, pārtikas mazumtirdzniecībā ieviešana ir notikusi lēnāk, veicot izpēti un radot piemērotāko risinājumu etiķetēm, kuras nepieciešamas piestiprināt pie šķidrumiem vai metāla vākiem.

Nordic ID viens no zināmākajiem projektiem Latvijā ir Neste/ Easy Deli veikalim kuros tiek izmantoti Nordic ID RFID risinājumi. 

 

 

NORDIC ID S/MART

Veikals, kas automatizē iepirkšanās pieredzi. Nordic ID S/MART ir autonoms, bez cilvēka klātesamības veikala koncepts. Šī risinājuma iestatīšana ir vienkārša un ar viedās tehnoloģijas palīdzību, mazumtirgotājam ir iespēja attālināti pārdot un iznomāt preces pilnīgi drošā, rentablā un pārskatāmā veidā.

NORDIC ID INFOKIOSK

Ātra un vienkārša iespēja dalīties ar informāciju par saviem produktiem ar saviem klientiem! Šis interaktīvais Infokiosks ir skārienjutīgs un paplašina Jūsu iespējas sazināties un apkalpot savus klientus.  Nordic ID Infokiosks — jūsu izvēle, kad svarīga ir klientu iesaiste!

NORDIC ID PAŠAPKALPOŠANĀS KASE

Uzlabojiet savu klientu ieprikšanās pieredzi veikalā un pārdodiet vairāk! Izmantojot Nordic ID Self-checkout, klienti jūsu veikalā spēj izmantot ātru pašapkalpošanās kases pakalpojumu Nordic ID pašapkalpošanās kase piedāvā 10 reizes ātrāku pašapkalpošanās norēķināšanos nekā tradicionālās kases. Nav nepieciešamība meklēt svītrkodus, skenēt vienu preci pēc otras vai no groziņa vai ratiņiem tos likt kasē un pēctam ievietot iepirkšanās tīkliņos . Viss kas klientam ir jādara, jānoskenē savs iepirkuma maisiņš vienā piegājienā un jādodas prom. Vairs nekādi pamestie ratiņi, groziņu kalni un garās rindas. Šis risinājums nodrošina patiesi nevainojamu iepirkšanās pieredzi.

 

Sazinies ar mani par risinājumu :

Laura Zarāne

laura.zarane@hansab.lv

Hansab mazumtirdzniecības grupas vadītāja

 

 

Atpakaļ