Elektroniskie drošības risinājumi

Noziedzība ietekmē mazumtirdzniecības sektora rentabilitāti visā pasaulē. Noziedzīgo nodarījumu samazināšanā galvenais ir izveidot daudzpakāpju drošības sistēmu - gan darba laikā, gan pēc darba dienas beigām. Elektroniskajām sistēmām ir būtiska loma šajā procesā. Labākie rezultāti var tikt sasniegti integrējot videonovērošanas, piekļuves kontroles un ielaušanās signalizācijas sistēmas.

Piekļuves un darba laika uzskaites sistēmas

Piekļuves kontroles un darba laika uzskaites sistēmas paredzētas darbinieku identificēšanai un kontrolei. Hansab piedāvā partnera Suprema, kas ir pasaules līderis biometrisko pikļuves risinājumu izstrādātājs, piekļuves kontroles produktus ar dažādām autentifikācijas metodēm; sejas atpazīšanas metode, pirkstu nospiedumu lasītāji un bezkontakta karšu lasītāji. Suprema izstrādātie piekļuves kontroles un darba laika uzskaites sistēmas algoritmi nodrošina augstākā līmeņa piekļuves kontroles drošību.

Produkta kategorija

Videonovērošanas risinājumi

Hansab piedāvā pilnu videonovērošanas sistēmu risinājumus, izmantojot  pasaules vadošo ražotāju piedāvātās iespējas, sākot ar IP kamerām, video ieraksta iekārtām, kā arī video vadības programmatūrām. Videonovērošanas tehnoloģiju izmantošanas mērķis ir attālināti kontrolēt to, kas notiek Jūsu uzņēmumā un ierakstīt informāciju vēlākai datu analīzei. Mūsdienu videnovērošanas risinājumi ļauj samazināt uzņēmuma izmaksas un palielināt efektivitāti, jo nav nepieciešams algot papildus personālu. 

 

Produkta kategorija

Elektroniskā preču uzraudzība

Zaudējumi, kas rodas no preču zādzībām ir galvenais faktors, kas samazina tirdzniecības uzņēmumu peļņu. Ir svarīgi samazināt zādzību skaitu, lai garantētu peļņas stabilitāti un tālāku attīstību uzņēmumā. Hansab pārstāv tādus ražotājus kā Crosspoint un Gateway, kas apvieno tādas drošības vārtu sistēmas kā, piemēram:

  • RF Tehnoloģija
  • AM Tehnoloģija
  • EM Tehnoloģija

Produkta kategorija