Elektroniskās cenu zīmes

Elektroniskās cenu zīmes SES Imagotag

Elektroniskās cenu zīmes (SES ESL) ir mūsdienīgs, interaktīvs un veikalu darbības procedūru optimizējošs risinājums, kas palīdz tirdzniecības uzņēmumiem automatizēt un vienkāršot cenu zīmju maiņu un preču krājumu kontroli, kā arī ievērojami uzlabo iepirkšanās pieredzi veikalu klientiem. HANSAB piedāvājumā pieejamas pasaulē vadošā elektronisko cenu zīmju ražotāja SES Imagotag produkcija. Šobrīd visā pasaulē piegādāti aptuveni 150 miljoni SES-Imagotag ESL ekrānu vairāk kā 15000 veikalos.

SES Imagotag – mūsdienīgi tehnoloģiskie risinājumi Jūsu biznesam

SES-Imagotag elektroniskās cenu zīmes paredz jaunākās paaudzes (VUSION) displeju izmantošanu veikalu plauktos. Ar to palīdzību ir iespējams attēlot jebkādu informāciju grafiskā veidā par preci pēc vajadzības (teksts, grafisks zīmējums, informācijas izkārtojums).

Sistēmas kvalitāti, ilgtspējību un tās lietderību apliecina klienti, kuri izmanto elektroniskās cenu zīmes tirdzniecības vietu darbības procesu optimizēšanā: Coop, JYSK, Conrad, Media Markt, Alibaba.com, Walmart, SPAR, Rewe, Edeka, Carrefour, E.Leclerc, Euronics, Monoprix, XXXL un daudzi citi.

SES-Imagotag ražotās elektroniskās cenu zīmes palīdz risināt:

 • Optimizē un ietaupa cilvēkresursus
 • Pozitīvu peļņas optimizāciju
 • Noliktavas preču iztrūkumu
 • Mārketinga aktivitātes plauktos

SES ESL sistēma palīdz novērst, kontrolēt un optimizēt:

 • Kļūdu veidošanos - informācija tiek atjaunota centralizēti
 • Darbaspēka izmantošanu
 • Pārtikas preču nodošanu utilizācijai

SES-Imagotag ESL tehnoloģijas apraksts

SES ESL sistēma sastāv no klientiem redzamās daļas (ESL) un infrastruktūras.

1.Ekrāni

Pieejami jaunās paaudzes (VUSION) displeji:

 • dažādi izmēri. Tātad varam piedāvāt racionālāko opciju, nedaudz analizējot vēlmes un vajadzības.
 • informācijas atspoguļošanai baltā, melnā un sarkanā vai arī baltā, melnā un dzeltenā krāsā
 • ar iebūvētām LED diodēm. Šīs diodes var veikt vairākus uzdevumus. Ja, piemēram, pirms veikala atvēršanas cenu zīme mirgo zaļā krāsā, darbiniekiem jāpievērš uzmanība planogrammas izmaiņām. Ja mirgo sarkanā krāsā, prece noliktavā atlikusi mazāk par 10 vienībām.
 • ar iebūvētu NFC tehnoloģiju, lai klients var iegūt plašāku informāciju par preci, izmantojot savā viedtālrunī uzstādītu aplikāciju
 • “Smartlock” patentēta sistēma, kas nav pieejama neviena cita ražotāja cenu zīmēm. Samazina risku pret ekrānu nesaskaņotu demontāžu no veikala plaukta

2. Infrastruktūra

Informācijas raidītāji  jeb komunikatori. Lai ekrānu informāciju varētu atjaunināt, tiem nepieciešams sazināties, izmantojot bezvadu komunikāciju, ar uzņēmēja ERP. Tie darbojas, izmantojot radio frekvences, kas nepārklājas ar veikala citu ierīču frekvencēm. Tādējādi tiek nodrošināta datu pārraides stabilitāte.

3.Serveri

Lai ERP varētu nogādāt informāciju uz ESL, ir nepieciešams “motors” - serveris. Ir vairākas iespējas:

 • Serveri novietot veikala administrācijas telpās - piemērots maziem uzņēmumiem
 • Izmantot mākonī bāzētu serveri - piemērots vidējiem uzņēmumiem un lielākām veikalu ķēdēm
 • Izmantot centralizētu serveri - piemērots lielākām veikalu ķēdēm. Katrai šai opcijai ir savi plusi un savi mīnusi, kuri, konsultējoties ar HANSAB, rūpīgi jāizvērtē pirms tiek pieņemts lēmums par izvēli.

4.Programmatūra

SES-Imagotag piedāvā iegādāties programmatūru modulāri – pielāgotu tieši Jūsu vajadzībām.

 

Elektroniskās cenu zīmes kvalitatīvai pircēju apkalpošanai

Izvēloties SES-Imagotag risinājumus HANSAB, Jūsu uzņēmuma klientiem tiks sniegta lieliska iespēja ātrā un ērtā veidā iegūt jaunāko informāciju par cenām, atlaidēm, kā arī preces aprakstu. Tas ir veids, kā uzlabot pircēju apkalpošanu, kas savukārt sniegs ieguvumu arī Jūsu biznesam – iespēju izcelties konkurentu vidū un optimizēt savu peļņu. Uzziniet par SES ESL sistēmas sniegtajām iespējām Jūsu biznesam jau šodien, sazinieties ar HANSAB konsultantiem!

 

Biežāk uzdotie jautājumi par SES-Imagotag elektroniskajām cenu zīmēm.

 

1.Kas ir elektroniskās cenu zīmes?

Elektroniskās cenu zīmes ir tehnoloģisks risinājums, kas paredz cenu zīmju automatizāciju veikalos. Izmantojot jaunākās paaudzes displejus, ir iespējams parādīt pircējiem izsmeļošu informāciju par preci – tās aprakstu, cenu, atlaidi. Viena no lielākajām šīs sistēmas priekšrocībām ir cenu informācijas atjaunošana reālajā laikā, kas izslēdz nepieciešamību manuāli mainīt papīra cenu zīmes.

2.No kā sastāv SES ESL sistēma?

SES ESL sistēmu veido ekrāni jeb displeji, informācijas raidītāji jeb komunikatori, serveri un programmatūra. SES Imagotag elektronisko cenu zīmju ražotājs piedāvā iegādāties programmatūru modulāri – pielāgotu tieši Jūsu uzņēmuma vajadzībām.

3.Kāpēc izvēlēties SES-Imagotag elektronisko cenu zīmju sistēmu?

Izvēloties SES-Imagotag elektroniskās cenu zīmes, veikalā ir iespējams ātri un vienkārši atjaunot informāciju par tūkstošiem preču cenām, neiesaistot šajā procesā darbiniekus. Tas palīdz palielināt darbinieku efektivitāti, ietaupīt pircēju un darbinieku laiku, garantēt vienmēr precīzas cenas, kā arī būt soli priekšā konkurentiem.
 

Ja interesē šis risinājums sazinies ar Māri, viņš konsultēs par elektronisko cenu zīmju ieviešanu Tavā biznesā !

Māris Macuks

maris.macuks@hansab.lv

+371 27700887