Elektroauto lādētāji Viking Motors autocentrā Igaunijā

Pēdējo gadu laikā elektroauto un to lietotāju skaits ir palielinājies, tas ir skaidrojams ar to, ka elektroauto gan skaita, gan cenas ziņā ir kļuvuši pieejamāki. Līdz ar šī pieprasījuma pieaugumu, pieaug arī uzlādes staciju skaits, un arvien vairāk biroju ēku un tirdzniecības centru īpašnieki savās autostāvvietās ir uzstādījuši elektro automašīnu uzlādes stacijas.

2020. gadā Hansab uzstādīja elektrisko automašīnu lādētājus Viking Motors autocentrā Tallinas Tammsaare ielā. Viking Motors ir Peugeot oficiālais pārstāvis kopš 2018. gada, un nesen atjaunotajā Tammsaare ceļa mājā tika atvērta Peugeot pārstāvniecība. Peugeot elektrisko automašīnu modeļi kopš to izlaišanas ir guvuši lielus panākumus Eiropā un Baltijā, un 2020. gada martā Peugeot modelis e-208 ieguva Eiropas gada automašīnas titulu.

Peugeot pārstāvniecības autostāvvietā Hansab uzstādīja divus EVBox Business Line sērijas lādētājus, vienu Double Socket modeli uz brīvi stāvošās uzlādes stacijas stiprinājuma, kur vienlaikus var uzlādēt 2 automašīnas, un vienu sienas Single Socket modeļa lādētāju. Servisa cehā Hansab uzstādīja arī EV Box Elvi modeli, kurš, galvenokārt, paredzēts mājām un mazajiem uzņēmumiem.

Kopumā Hansab elektrisko automašīnu lādētājus uzstādīja sešos dažādos Peugeot pārstāvniecības centros Igaunijā.

 

 

Sazinies ar Māri, lai noskaidrotu sev piemērotāko elektroauto uzlādes risinājumu.
Maris.smaukstelis@hansab.lv
+371 27 891 272

 

 

Atpakaļ