Digitālā identitāte jūsu precēm

  • Vai jūs pārāk daudz laika tērējat preču izvietošanai, atrašanai ?
  • Vai inventarizācija prasa pārāk daudz laika un pūļu?
  • Vai vēlaties efektīvāk pārvaldīt savu piegādes ķēdi?
  • Vai meklējat risinājumus, kuri ietaupītu Jūs laiku?

RFID (radiofrekvenču identifikācija) ir tehnoloģija, kura katram priekšmetam nodrošina digitālo identitāti un padara to digitāli redzamāku. Salīdzinot ar tradicionālajiem svītrkodiem, RFID ļauj uzraudzīt katru produktu vai preci atsevišķi un identificēt produktā instalēto mikroshēmu, to neredzot.

Informāciju RFID mikroshēmā var ierakstīt atbilstoši tās lietotāja vajadzībām. Piemēram, tajā var būt ļoti plaša informācija, sākot ar ierīces nosaukumu, tās lietošanas biežumu un beidzot ar apkopes intervāliem. Turklāt šo informāciju var nolasīt arī attālināti.

Aktīvais and Pasīvais RFID
Aktīvais RFID ir risinājums ir tāds, kuram ir akumulators un kurš nosūta signālu, kuru var noteikt simtiem metru attālumā, savukārt pasīvo RFID identificē tikai ar tā lasītāja raidīoā radio signāla palīdzību.

RFID izmantošanai ir daudz priekšrocību, lai to uztvertu kā nākotnes tehnoloģisko risinājumu tādās nozarēs kā ražošanas, loģistikas, noliktavu un tirdzniecības nozarē.

Lietošanas iespējas ir daudzveidīgas un var tās atšķirties balstoties uz biznesa modeli.

Aktīvie uzraudzības risinājumi - nodrošinot savas preces ar RFID mikroshēmām, jūs varat reālā laikā ģenerēt pārskatu par produkta vai preces atrašanās vietu. Preču uzskaitei ar RFID tehnoloģijas palīdzību ir 99,9% precizitāte un tas  aizņem tikai minūti.

Pašapkalpošanās risinājumi - ja tie tiek apvienoti ar viedo programmatūru, RFID tehnoloģija ļauj izveidot jaunas iespējas pašapkalpošanās tirdzniecības un nomas vietās.

Procesu automatizācija - daudzās jomās, piemēram, nomā, būvniecībā vai loģistikā, RFID tehnoloģija ļauj gan automatizēt procesus, gan uzraudzīt un pārvaldīt aktīvu izmantošanu. Bez satraukuma un jebkurā brīdī var tikt noteikta preces atrašanās vieta, kā arī tās lietošanas vēsturi, apkopes datus vai atgriešanas termiņus. RFID risinājumā pievienojot videonovērošanu, ir iespējams arī noteikt katras mikroshēmas lasīšanas vietu video ierakstā.

RFID tehnoloģija ir elastīga, un tā atbalsta visas biznesa vajadzības, piedāvājot nepieciešamos datus, kas ļauj pieņemt biznesa lēmumus.

 

 

Nav atrasta neviena prece