Jaunumi

Cilvēkveidīgais robots Pepper pirmos apmeklētājus sagaida telekomunikāciju uzņēmumā Telia, Igaunijā

Šogad Hansab īstenojis inovatīvu apmeklētāju reģistrēšanas risinājumu, kuras būtiskākā sastāvdaļa ir unikālais, pārsteidzošais cilvēkveidīgais robots Pepper telekomunikāciju uzņēmuma Telia galvenajā birojā, Igaunijā.

Lasīt vairāk

Digitālo ekrānu loma mūsdienu biznesā

Kopš brīža, kad par sabiedrības neatņemamu ikdienas sastāvdaļu ir kļuvis viedtālrunis un planšetdators; kopš brīža, kad, skatoties iemīļoto filmu televizora ekrānā, reklāmas pauzēs atkal pievēršamies savai mobilajai ierīcei; kopš brīža, kad jebkurš ikdienas solis tiek pavadīts kopā ar mobilo ierīci - lai kurp mēs arī atrastos, mūsu acis raugās mobilajā ierīcē. Kopš brīža, kad mūsdienu cilvēks vairs nav iedomājams bez mobilās ierīces, šo varētu dēvēt par ekrānu sabiedrību.

Lasīt vairāk

Iepazīsties – Peppera

Vau!!! Vai tiešām? – Tieši tāda bija mana reakcija pirmo reizi ieraugot robotu Pepperu Qmatic partneru konferencē Barselonā 2016. gada septembrī. Pirmo reizi ieraugot šo robotu, pavisam neapzināti nostrādāja reflekss - viedtālrunis rokā un kamera ieslēgta. Un ziniet, es nebiju vienīgais. Man apkārt pieauguši cilvēki – investori, žurnālisti, uzņēmumu īpašnieki – un viņi visi pēkšņi sāka uzvesties tā, it kā telpā būt kas pārdabisks, visi tiecās būt tuvāk šim aizraujošajam robotam.

Lasīt vairāk

Paziņojums par darba laiku svētku periodā

Dārgie, klienti!

Sakarā ar gaidāmajiem svētkiem un brīvdienām informējam, ka šī gada 5.maijā Hansab strādās kā ierasts - no plkst. 8.30 - 17.30, savukārt 13.maijs būs brīvdiena. 

Lasīt vairāk

Aizvadīta viena no spilgtākajām Hansab klientu konferencēm “Nākotne ir šodien!”

Šī gada 24.martā Hansab ir aizvadījis ļoti veiksmīgu un nozīmīgu digitālo tehnoloģiju konferenci “Nākotne ir šodien”, kas norisinājās vienā no modernākajiem muzejiem Baltijā - Rīgas Motormuzejā. Konferences galvenais mērķis bija patīkamā atmosfērā sapulcināt  vienuviet dažādu nozaru pārstāvjus un dalīties zināšanās un pieredzē tehnoloģisko risinājumu tendencēs.

Lasīt vairāk

Hansab 2016. gada pārskats

2016. gada pārskats ir veltīts inovācijām, kas ļāvušas Hansab Grupas uzņēmumiem sasniegt jaunus rekordus. 

Šajā gada pārskatā atradīsiet informāciju par lielākajiem un nozīmīgākajiem projektiem, notikumiem un nākotnes plāniem.

Katrs no Hansab Grupas uzņēmumiem sniedz visaptverošu pārskatu par pērno gadu, atspoguļojot izmaiņas un izaugsmi.

Ceram, ka informāciju Jums būs interesanta un noderīga.

Lasīt vairāk

mPOS risinājums saņem prestižo nozares balvu “Platīna pele 2016”

Pērnā gada izskaņā mPOS (mini karšu terminālis) risinājums, kas tapis sadarbojoties Hansab Grupas uzņēmumam Ellore OU un Swedbank, saņēma prestižo Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (LIKTA) risinājumu balvu “Platīna pele 2016” kategorijā “Risinājums biznesam”.

Lasīt vairāk

Jauna iepirkšanās pieredze – digitālie ekrāni apvienojumā ar bezkontakta karšu maksājumu funkciju

Viena no mūsdienu tehnoloģiju ievērojamākajām tendencēm ir IoT jeb Internet of Things. Šo terminu raksturo dažādu tehnoloģiju apvienošana ar interneta sniegtajām iespējām.

Šoreiz vēlamies pastāstīt par maksājumu sistēmu apvienošanu ar digitālajiem ekrāniem, kas vienlaikus kalpo kā efektīvs pārdošanas rīks, tā arī reklāmas instruments. 

Lasīt vairāk

Aicinām pievienoties dalībai EuroShop 2017, Diseldorfā

Cienījamie klienti un sadarbības partneri,

Aicinām kopā ar Hansab doties uz pasaules lielāko mazumtirdzniecības izstādi EuroShop 2017, kas norisināsies Diseldorfā no 5. – 9. martam, lai kopā iepazītu pasaules jaunākās tendences mazumtirdzniecībā.

Lasīt vairāk

Programmatūras atjaunināšanas 50 eiro banknotei

Cienījamie klienti,

Informējam Jūs, kas jaunā 50 eiro banknote apgrozībā nonāks 2017.gada 4.aprīlī. Lūdzam savlaicīgi veikt eiro-detektoru programmatūru atjaunināšanu.

Lasīt vairāk