Jaunumi

Uzbrukumi ar automašīnām – kā pasargāt publiskas vietas un cilvēku pūļus

Arvien vairāk mediji Latvijā sāk runāt par teroraktiem, kas izraisīti ar automašīnām, ietriecoties cilvēku pūļos un ēkās - šķietami viegli pieejams ierocis ikvienam radikāli noskaņotam. Vadoties pēc raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” sižetā “Operācijas uzbrukums” sniegtajiem datiem, tad Eiropā pēdējo 3 gadu laikā notikuši 17 šāda veida terorakti, kuros ievainoti 667 cilvēki un gājuši bojā 173, no kuriem puse nogalināti Francijā, Nicā Bastīlijas ieņemšanas svētku laikā.

Lasīt vairāk

Samsung izvēlas Suprema BioSign 2.0 jaunākajos Galaxy J5 un Galaxy A7 viedtelefonos

Hansab partneris Suprema, kas ir pasaules līderis biometrisko risinājumu jomā, ir paziņojis par BioSign mobilo pirkstu nospiedumu atpazīšanas algoritmu iestrādi Samsung Galaxy J5 un Samsung Galaxy A7 viedtālruņos.

Lasīt vairāk

Pepper – sasniegumi, izaicinājumi un iespējas

Pašreizējie sasniegumi

2016. gada beigās Hansab kļuva par sertificētu Softbank Robotics cilvēkveidīgā robota Pepper oficiālo partneri un izplatītāju Baltijas teritorijā. 

Viens no sākotnējiem mērķiem bija atrast tādu sadarbības partneri, kas būtu gatavs integrēt Pepper savā klientu apkalpošanas procesā un parādīt to plašākai sabiedrībai. Izstrādājot piedāvājumu telekomunikāciju uzņēmumam Telia Iganijā, mēs uzsākām pārsteidzoši veiksmīgu sadarbību.

Lasīt vairāk

Šī gada 14. jūlijā Hansab birojs būs slēgts

Cienījamie klienti,

Informējam, ka Hansab dodas nelielā vienas dienas atpūtā, tāpēc šī gada 14. jūlijā Hansab birojs būs slēgts. Lūgums vizītes mūsu birojā plānot sākot ar 16. jūliju. 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu,

Hansab!

Lasīt vairāk

Cilvēkveidīgais robots Pepper pirmos apmeklētājus sagaida telekomunikāciju uzņēmumā Telia, Igaunijā

Šogad Hansab īstenojis inovatīvu apmeklētāju reģistrēšanas risinājumu, kuras būtiskākā sastāvdaļa ir unikālais, pārsteidzošais cilvēkveidīgais robots Pepper telekomunikāciju uzņēmuma Telia galvenajā birojā, Igaunijā.

Lasīt vairāk

Digitālo ekrānu loma mūsdienu biznesā

Kopš brīža, kad par sabiedrības neatņemamu ikdienas sastāvdaļu ir kļuvis viedtālrunis un planšetdators; kopš brīža, kad, skatoties iemīļoto filmu televizora ekrānā, reklāmas pauzēs atkal pievēršamies savai mobilajai ierīcei; kopš brīža, kad jebkurš ikdienas solis tiek pavadīts kopā ar mobilo ierīci - lai kurp mēs arī atrastos, mūsu acis raugās mobilajā ierīcē. Kopš brīža, kad mūsdienu cilvēks vairs nav iedomājams bez mobilās ierīces, šo varētu dēvēt par ekrānu sabiedrību.

Lasīt vairāk

Iepazīsties – Peppera

Vau!!! Vai tiešām? – Tieši tāda bija mana reakcija pirmo reizi ieraugot robotu Pepperu Qmatic partneru konferencē Barselonā 2016. gada septembrī. Pirmo reizi ieraugot šo robotu, pavisam neapzināti nostrādāja reflekss - viedtālrunis rokā un kamera ieslēgta. Un ziniet, es nebiju vienīgais. Man apkārt pieauguši cilvēki – investori, žurnālisti, uzņēmumu īpašnieki – un viņi visi pēkšņi sāka uzvesties tā, it kā telpā būt kas pārdabisks, visi tiecās būt tuvāk šim aizraujošajam robotam.

Lasīt vairāk

Paziņojums par darba laiku svētku periodā

Dārgie, klienti!

Sakarā ar gaidāmajiem svētkiem un brīvdienām informējam, ka šī gada 5.maijā Hansab strādās kā ierasts - no plkst. 8.30 - 17.30, savukārt 13.maijs būs brīvdiena. 

Lasīt vairāk

Aizvadīta viena no spilgtākajām Hansab klientu konferencēm “Nākotne ir šodien!”

Šī gada 24.martā Hansab ir aizvadījis ļoti veiksmīgu un nozīmīgu digitālo tehnoloģiju konferenci “Nākotne ir šodien”, kas norisinājās vienā no modernākajiem muzejiem Baltijā - Rīgas Motormuzejā. Konferences galvenais mērķis bija patīkamā atmosfērā sapulcināt  vienuviet dažādu nozaru pārstāvjus un dalīties zināšanās un pieredzē tehnoloģisko risinājumu tendencēs.

Lasīt vairāk

Hansab 2016. gada pārskats

2016. gada pārskats ir veltīts inovācijām, kas ļāvušas Hansab Grupas uzņēmumiem sasniegt jaunus rekordus. 

Šajā gada pārskatā atradīsiet informāciju par lielākajiem un nozīmīgākajiem projektiem, notikumiem un nākotnes plāniem.

Katrs no Hansab Grupas uzņēmumiem sniedz visaptverošu pārskatu par pērno gadu, atspoguļojot izmaiņas un izaugsmi.

Ceram, ka informāciju Jums būs interesanta un noderīga.

Lasīt vairāk