Hansab apbalvots starptautiskā Quality Innovation Award konkursā

Ar prieku vēlamies paziņot, ka Hansab projekts – „Cilvēkveidīgais robots Pepper jaunajā Telia ofisā Igaunijā“  ieguvis balvu nominācijā „Kvalitātes Inovācija 2017“ starptautiskā inovāciju konkursā Quality Innovation Award.

Kopā konkursā tika prezentētas vairāk kā 400 inovācijas no 13 valstīm. Konkursa uzvarētāji tika paziņoti šī gada 8. februārī, Bilbao.

Quality Innovation of the Year konkurss norisinās kopš 2007. gada Somijā un tā mērķis meklēt un atrast arvien jaunas inovācijas. Sākotnēji konkurss norisinājies vietējā Somijas mērogā, taču laikam ejot, konkurss ietver arī tādas valstis kā Igaunija, Zviedrija, Latvija, Ungārija, Čehija, Kazahstāna, Izraēla, Lietuva, Ķīna, Spānija un Krievija.

Ik gadu tiek iesniegti simtiem inovāciju projekti no dažādām pasaules valstīm neitrāla un starptautiska novērtējuma iegūšanai.

Hansab šis apbalvojums nozīmē ļoti daudz, jo viens no mūsu galvenajiem biznesa mērķiem ir būt inovatīviem, šī balva, kalpo kā apliecinājums tam, ka dodamies pareizā virzienā.

Cilvēkveidīgais robots Pepper savu darbu Telia ofisā uzsāka 2017. gada aprīlī un ir pirmais robots, kas spēj identificēt cilvēku emocijas, runas manieres un izvēlēties atbilstošu runas stilu.

 

 

Embedded thumbnail for Hansab apbalvots starptautiskā Quality Innovation Award konkursā
Atpakaļ